Plejada podaje, że syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego skończył już studia. Gdyby Jakub Gąsowski miał na imię Wojciech, wiadomo byłoby, jak wygląda rozmówca uwielbianej przez Polaków serialowej siostry Basen.

Owoc nieudanego związku stał się osobą z wyższym wykształceniem

Dawno temu, gdy Piotr Gąsowski wciąż starał się być wierny swojej zonie Hannie Śleszyńskiej, przyszedł na świat Kubuś Gąsowski. Ciężko przeżył rozstanie rodziców, ale wzrastało w nim zamiłowanie do sztuki. Gdy poszedł na magisterkę ze sztuki, media jeszcze nie wiedziały, że Jakub zamierza te studia skończyć i stać się magistrem sztuki. Ku uciesze koneserów, na mediach społecznościowych pojawiła się radosna nowina. Jakub Gąsowski zasilił grono magistrów!

Aaaa! Koniec! Udało się! Od dzisiaj jestem magistrem sztuki! Tak więc studia oficjalnie za mną. Co przyniesie przyszłość? Przekonamy się! Zdjęcie wiem nietypowe, bo w domu i przy laptopie. Tak właśnie wyglądała moja obrona pracy! Rano gorzej się czułem i została podjęta decyzja o zdawaniu zdalnym. Nietypowo ale udało się! Dziękuję za cały okres studiów. Dziękuję profesorom, kolegom i koleżankom oraz całemu personelowi Akademii Teatralnej. Do zobaczenia na szlakach!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Aaaa! Koniec! Udało się! Od dzisiaj jestem magistrem sztuki! Tak więc studia oficjalnie za mną. Co przyniesie przyszłość? Przekonamy się! Zdjęcie wiem nietypowe, bo w domu i przy laptopie. Tak właśnie wyglądała moja obrona pracy! Rano gorzej się czułem i została podjęta decyzja o zdawaniu zdalnym. Nietypowo ale udało się! Dziękuję za cały okres studiów. Dziękuję profesorom, kolegom i koleżankom oraz całemu personelowi Akademii Teatralnej. Do zobaczenia na szlakach! #masterofart #masterofarts #mastersthesis #theend #theatreacademy #akademiateatralna #pracamagisterska #obrona #magister #panmagister #magistersztuki #koniec #studia #koniecstudiów #highereducation #actor #acting #suit #tie #success #graduate #thegraduate

Post udostępniony przez Kuba Gąsowski (@kuba_gasowski)

Czego życzycie młodemu panu magistrowi sztuki?

O tym się mówi: Cudowne wieści płynął z rodziny królewskiej. Meghan i Harry nie posiadają się z radości. Czy Meghan spodziewa się dziecka

Zerknij: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi