Chociaż Justyna Żyła jeszcze kilka lat temu znana była tylko z roli żony znanego skoczka narciarskiego, to swoimi staraniami wreszcie zapracowała sobie na miejsce w polskim showbiznesie. Udziałem w kilku programach oraz, oczywiście, publicznymi kłótniami z byłym ukochanym, kobieta zapewniła sobie uwagę wśród wszystkich mediów.

Żyła świetnie radzi sobie po rozstaniu z mężem

Po głośnym rozstaniu z Justyną, Piotr Żyła stale celebruje swoją miłość z aspirującą aktorką. Jego była żona nie chce być gorsza, i od jakiegoś czasu regularnie chwali się na Instagramie romantycznymi chwilami ze swoim nowym, tajemniczym wybrankiem.

Deser przygotowany przez Justynę dla ukochanego robi wrażenie (Instagram)
Deser przygotowany przez Justynę dla ukochanego robi wrażenie (Instagram)

W najnowszej instagramowej relacji Justyna podzieliła się z obserwatorami wieczorną randką u boku nowego ukochanego. Opublikowała zdjęcie wspólnego deseru, ogromnego bukietu róż otrzymanego od chłopaka, a nawet kulisy relaksu na kanapie. Wszystko okraszone jest czułymi słówkami i emotikonami serc, co jednoznacznie wskazuje na to, że była żona skoczka jest w siódmym niebie. Niestety, tożsamość amanta nadal nie jest znana - Justyna nie zdecydowała się jeszcze upublicznić jego twarzy, a nawet imienia - jest on stale określany po prostu jako "A.". Można się jednak spodziewać, że na fali miłosnych sukcesów kobieta postanowi w końcu ujawnić fanom, z kim tak wspaniale spędza czas.

Bardziej wymownie być nie może (Instagram)
Bardziej wymownie być nie może (Instagram)

Czy wszystkie publikacje Justyny faktycznie wskazują na to, że stanęła na nogi po rozwodzie, czy są może tylko kolejną próbą wbicia szpili byłemu mężowi?

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle przyłapani na mieście. Spędzali wieczór z inną parą w luksusowej restauracji

Może cię zainteresować: Co według Jerzego Połomskiego jest kluczem do szczęśliwego życia? Odpowiedź artysty zaskoczyła dziennikarza

Pisaliśmy również o: Niedziele bez handlu. Czy 11 października będzie można zrobić zakupy