Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o księcia Harrego oraz jego żonę Meghan Markle. Para została przyłapana przez paparazzi na podwójnej randce na mieście – z kim spędzali czas?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

Ostatnio książę Harry i Meghan Markle zostali przyłapani przez paparazzi na… podwójnej randce!

Z kim para spędzała czas?

Mieszkający od niedawna byli Sussexowie w malowniczej miejscowości Santa Barbara w Ameryce wiodą spokojne życie, lecz nadal stanowią ogromny obiekt zainteresowania paparazzi i mediów.

Ostatnio małżeństwo wybrało się wraz z 70 – letnim, znanym muzykiem Davidem Fosterem oraz jego ponad trzydzieści lat młodszą partnerką do luksusowej restauracji.

Powodem spotkania miało być celebrowanie wieści o ciąży partnerki muzyka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA