Jaruś, jak wielu innych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia", potrafi być irytujący, zabawny, zaskakujący i męczący. Problem polega na tym, że najprawdopodobniej żaden z bohaterów telewizyjnego show nie zdaje sobie sprawy z tego, jak są odbierani przez większość widzów.

Wielu pedagogów i psychologów mogłoby się podjąć próby zdiagnozowania jarusiowych deficytów, bo jak wiemy, każdy człowiek na świecie jakieś deficyty ma, o czym doskonale wie. Są jednak tacy, którzy nie wiedzą, przez co nie zdają sobie sprawy z tego, jak są odbieranie przez ludzi z poza swojego otoczenia...

YT

Ludzie, których irytują zachowania z innych grup społecznych potrafią w bardzo okrutny sposób dać upust swojemu hejtowi. Nagranie Jarusia, który tańczy i symuluje śpiew stało się "hitem" pod którym można wylać tyle żółci, ile tylko się posiada. Wielu zrobiło sobie z uczestników programu "internetowe popychadła".


YouTube/Konstantin B

Jarek zaśpiewaj to twojej kobiecie,to nie będzie chciała z tobą być

Jaruś jak Ty ładnie śpiewasz, masz ten głos, każde słowo znasz, jestem kurwa Twoim fanem 😄😄😄

Super celebryta

nomalnie Dansbiszyn

Nawet nie klikam ....bo to pewnie trzepanie kapucyna 🤦‍♂️🤣🤮

Jak się tak przyjrzeć Jarusiowi widać, że edukacyjnie chłopak jest bardzo zaniedbany, a jego potwrne brali językowe niestety są już nie do uzupełnienia. "Legancki" i "czełączać" nie jest winą Jarusia, a tych, którzy odpowiadali za jego edukację, wymowę i zapamiętywanie. Powstał nawet film ze specjalnym "alfabetem z Jarusiem".


YouTube/MatyS

Możemy jednak się spodziewać, że gdyby tak przekuć te braki w coś pozytywnego, a garnitur stanie się w całej Polsce LEGANCKI!

O tym się mówi: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu

Zerknij: Gdańsk: zatrzymano prezesów jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Co się stało