„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje.

Program pełen jest barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Poza podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniami, które wywołują skrajne emocje, bohaterki oraz bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma innymi rzeczami.

Gwiazda „Królowych życia” wychodzi za mąż?

Sylwia Peretti to uczestniczka popularnego show. Ostatnio instastory nagrane przez celebrytkę wzbudziło wiele kontrowersji. Okazało się, że chcąca już po raz trzeci wyjść za mąż Sylwia, odwołała ślub. Jak się później okazało ona i jej partner nie rozstali się.

View this post on Instagram

Kochani. Doniesienia o naszym rozstaniu są nieprawdziwe. Najzwyczajniej, z powodu panującego Covid-19, podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu liczby gości, do osób nam najbliższych, a co za tym idzie, do zamiany lokalizacji przyjęcia oraz terminu. Post o odstąpieniu zadatkowanego lokalu miał na celu chęć odzyskania części środków. Nie chcemy dłużej czekać i być może kolejny raz przeciągać wydarzenia, na które oboje już zbyt długo czekamy. Nie sądziłam, że zwykłe insta stories, wywoła taką lawinę spekulacji. Szczególnie w przypadku, gdy o poranku dostaję na insta prywatną wiadomość od jednego z portali z rzekomą troską, czy u nas wszystko ok, a po południu widzę artykuł ziejący wredotą. Biorąc pod uwagę nasz styl pracy i lawinę zobowiązań bywa, że nie mamy czasu napić się kawy, a co dopiero wrzucać tradycyjne insta stories. Tak więc wybaczcie, że było mnie mniej w ostatnim czasie. Obiecuję, że niebawem nadrobię zaległości. Dziękuję za wszystkie oferty matrymonialne 😂 Jednak nie skorzystam🤷 . #plotki #ploteczki #plotunie 💩 #szacuneczekzawyobraźnie 🤪 #komentatorzygiganci 🤦 . . . #together #couple #friends #love #staypositive #fiance #ring #diamond #króloweżycia #ttv #sylwiaperettiofficial #mylove @lukaszporzuczek ❤️.

A post shared by Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti) on

- Kochani, doniesienia o naszym rozstaniu są nieprawdziwe. Najzwyczajniej z powodu panującego Covid-19 podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu liczby gości do osób nam najbliższych, a co za tym idzie, do zamiany lokalizacji przyjęcia oraz terminu. Post o odstąpieniu zadatkowanego lokalu miał na celu chęć odzyskania części środków. Nie chcemy dłużej czekać i być może kolejny raz przeciągać wydarzenia, na które oboje już zbyt długo czekamy. Nie sądziłam, że zwykłe InstaStories wywoła taką lawinę spekulacji... – uspokajała swoich fanów celebrytka.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO