Astrolodzy twierdzą, że ruch gwiazd w ciągu dnia wpływa również na człowieka.

Twój horoskop w zależności od czasu urodzenia

YTTo właśnie w tym czasie rodzą się ludzie, którzy w przyszłości starają się odnieść sukces we wszystkim i być lepsi od innych. Są to tak zwani „doskonali”, których łatwo się nauczyć i sami czerpią przyjemność z tego procesu. Są otwarci na środowisko, ale jeśli zostaną zranieni, można natknąć się na drut kolczasty i nigdy więcej nie odzyskać zaufania. Dobrze wyglądają i dzięki temu przyciągają otoczenie.

Od 2:00 do 15:59 Wenus

To prawdziwi ciężcy pracownicy — celowi i wytrwali. Uwielbiają spełniać swoje marzenia, a dzięki ciężkiej pracy odnoszą sukces. W trosce o sukces dokonują wielkich poświęceń, a czasami mogą nawet poświęcić własne zdrowie. Wyraźnie broni swoich racji i nigdy nie ulegnie opinii innych. Lubią zajmować dominujące pozycje i nadal są bardzo lojalni.

Od 4:00 do 5:59 na Marsie

Ci ludzie są po prostu przytłoczeni emocjami. Są emocjonalne i wyraziste. Często mają talent do bawienia innych i lubią być w centrum uwagi. Chociaż ci ludzie mają logikę, swoje pierwsze działania wykonują impulsywnie, czego później mogą żałować. Jeśli ci ludzie naprawdę chcą odnieść sukces, odniosą sukces.

Od 6:00 do 7:59 Neptuna

Ci ludzie żyją tak, jak podpowiada im ich serce, więc są niezwykle nieprzewidywalni dla otoczenia. Przyciągają innych swoją tajemnicą i rzadko chcą rzeczy materialnych. Dla nich najważniejsza jest duchowość. Osoby te to w większości przedstawiciele zawodów kreatywnych.

Od 8:00 do 9:59 Uran

Osoby towarzyskie i lubiane, które rzadko są samotne. Uwielbiają ludzi, dlatego zawsze otaczają ich przyjaciele lub znajomi. Prostoliniowy, ale z wielkim, dobrym sercem. Są gotowi pomóc wszystkim i nie oczekują niczego w zamian.

Od 10:00 do 11:59 Saturn

Tych ludzi po prostu fascynuje chęć myślenia o sukcesie. Są prawdziwymi karierowiczami i wrodzonymi liderami. Często słuchają ich inni, ponieważ ich opinia jest cenna i mądra. Jednocześnie życie osobiste może ucierpieć, ponieważ osoba spędza cały wolny czas na karierze.

Od 12:00 do 13:59 Jowisza

Ci ludzie uwielbiają się bawić i robią to głównie przez całe dzieciństwo i młodość. Nie aspirują do przywództwa, ale po prostu lubią cieszyć się życiem. Uwielbiają podróżować i zdobywać nową wiedzę. Nie lubią siedzieć w jednym miejscu i ciągle się rozwijają.

Od 14:00 do 15:59 Plutona

Osoby urodzone w tym okresie mają wrodzony dar przekonywania. Podążają do celu w wyważony i płynny sposób. Ich charyzma jest harmonijna i bardzo naturalna. Pluton, między innymi, daje takim ludziom wygląd, na który płeć przeciwna zwykle nie jest obojętna.

Od 16:00 do 17:59 Wenus

Wenus daje takim ludziom odrobinę romansu. Nie chodzi o dwoistość, oscylacje i bezmyślne decyzje. Jeśli cel zostanie wyznaczony, taka osoba na pewno osiągnie cel! Może stać się ulubieńcem losu z chronicznym szczęściem lub, odwrotnie, życie będzie się ciągnąć z solidnym czarnym paskiem niepowodzenia.

Od 18:00 do 19:59 Merkurego

To właśnie ci ludzie promują zdrowy tryb życia, ponieważ kochają sport i zdrowe odżywianie. Często wybierają zawody związane ze zdrowiem, ale nie lubią słabych, bo nawet słabości nie wybaczają. Mają jasną codzienną rutynę i wszystko jest pod ścisłą kontrolą.

Od 20:00 do 21:59 godzin słonecznych.

Ludzie uwielbiają być w centrum uwagi i cieszyć się promieniami chwały. Zawsze starają się różnić od innych i są prawdziwymi liderami. Uwielbiają pochwały i pochlebstwa. Czasami więc inni mogą go użyć do manipulacji.

Od 22:00 do 23:59 Księżyca

Są to tajemniczy ludzie ze specjalną duchową organizacją. Naprawdę nie są tacy jak wszyscy inni i patrzą na znajome rzeczy z zupełnie innej perspektywy. Pomagają innym, ale zawsze oczekują w zamian wdzięczności. Otaczają się tylko ludźmi, na których naprawdę mogą liczyć. Starają się żyć według własnych zasad bez ścisłego dyktowania zasad dotyczących osób trzecich.

Jak informował portal "Życie": CZY KINGA DUDA PODOŁA TAKIEMU WYZWANIU? CÓRKA PREZYDENTA BĘDZIE PRACOWAĆ W DWÓCH MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE

Przypomnij sobie: ZBLIŻA SIĘ WAŻNE ŚWIĘTO DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. LEKARZE APELUJĄ O ROZSĄDEK W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. CO NA TO MINISTERSTWO ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: PANI HALINA PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO! KOBIETA WYCHOWUJE TROJE DZIECI, A JEJ MĄŻ MIESZKA W ICH WSPÓLNYM DOMU Z NOWĄ PARTNERKĄ I CZWÓRKĄ JEJ DZIECI