Jak podaje RMF-FM, Justyna Kowalczyk zachwyciła fanów odrobinką prywatności, którą podzieliła się z nimi na mediach społecznościowych.

Piękni i młodzi

Nasza sportowa legenda wyszła za mąż i wszystko wskazuje na to, że małżeństwo służy Justynie Kowalczyk. Instagram pęka w szwach od jej zdjęć, jednak te z mężem cieszą się największym zainteresowaniem uzytkowników internetu. Dlaczego? "Nartowa pani" pisze:

Gdy jestem z Panem Mężem na biegowkach, to nawet słońce może się schować, a i tak będzie najlepiej❤️ #dachstein #crosscountryskiing #nicetime

Cudowne chwile spędzone wspólnie nie są uzależnione od pogody, otoczenia, czy jakości śniegu... Byle razem!

"Nartowa Pani" chwali się usmiechami w dzień uśmiechu"

#dzienusmiechu #worldsmileday 🐒😇😂

Wyświetl ten post na Instagramie.

#dzienusmiechu #worldsmileday 🐒😇😂

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk - Tekieli (@nartowa.pani)

Piękna Justyna Kowalczyk - przypomnijmy - do slubu poszła w czerwonej sukni. Dlaczego?

Jej stroje startowe były w tym kolorze, więc sentyment zadziałał. Wspólnie z mężem obdarowuje uśmiechem wszystkich fanów!

Wyświetl ten post na Instagramie.

GERLACH - META NASZEGO BIEGU PO ODDECH 💪❤️ W tym roku z przyczyn oczywistych Bieg Po Oddech nie mógł się odbyć w sposób tradycyjny, więc walczymy wirtualnie. Każdy swoje 5km może nabiegać, gdzie ma ochotę. Ponieważ zwyczajne 5km dla mnie nie jest żadnym wyzwaniem, a chciałam jak Mukoludki powalczyć, więc wymyslilismy trasę: Śląski Dom - Polski Grzebień - Martinka czyli Wielicki Szczyt, Litworowy Szczyt, Zadni Gerlach i meta na Gerlachu. DOKŁADNIE 5KM! Nie, nie: Kacper mnie nie przeciągnął. Linę mieliśmy na wszelki wypadek w plecaku (przydała się do jednego zjazdu). Resztę szlam bez askuracji. Dla Kacpra, który w takim terenie czuje się znacznie lepiej niż na asfalcie, to było największym wyzwaniem. Nie lubi nie mieć mnie na linie 😂😍 Mokra skala i wiatr jak skurczybyk nie ułatwiły sprawy. A ja? Staralam się z całych sił za Nim nadążyć. Oczywiście dawał mi fory ciągle, ale i tak bardzo sprawnie nam TO poszło 😍 Każdy z Was może się jeszcze zarejestrować, pomóc osobom chorym na Mukowiscydozę i wymyślić swoją piąteczkę!!! Czekam na zdjęcia! Każdy z uczestników otrzyma takie koszulki w jakich my dziś biegaliśmy po skałach😍 #biegpooddech #tatrywysokie #gerlach #martinka #pomagamy #mukowiscydoza @bieg_po_oddech

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk - Tekieli (@nartowa.pani)

Jak się Wam podoba ta para?

O tym się mówi: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad

Zerknij: Francja przerażona. Pożar katedry św. Piotra i Pawła w Nates. Ogień wciąż trawi świątynię