Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to najnowszy duet występujący w roli prowadzących popularnego programu śniadaniowego pt. Dzień dobry TVN. Ewa i Agnieszka zastępują Kingę i Piotra, którzy zdecydowali się zrezygnować z programu w wakacje. Jest to pierwszy kobiecy duet od 15 lat.

- Ciesze się, że wreszcie można słuchać i oglądać Ewę Drzyzgę. Lubię jej głos i sposób prowadzenia programów – przytacza komentarz fanki programu, portal Pikio.

Duet Ewy i Agnieszki budzi ode ogromne zainteresowanie. Wielu internautów oraz widzów spodziewało się tego, że pałeczkę w programie przejmie Ewa Drzyzga, która ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów. Jednak zdarzają się jej także wpadki.

Drzyzga prowadzi DDTVN w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak
Drzyzga prowadzi DDTVN w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga w DDTVN. Internauci mają wątpliwości

Początkowo duet Agnieszki Woźniak– Starak i Ewy Drzyzgi wzbudzał pozytywne emocje, tak z każdym kolejnym odcinkiem internauci mają wątpliwości, co do tego, czy para jest odpowiednio dobrana. A okazuje się, że internauci dostrzegają znaczące różnice w stylu bycia jaki stylu prowadzenia programu. Ich zdaniem niekoniecznie do siebie pasujące.

"Pani Agnieszka super, natomiast Drzyzgę coś ewidentne ugryzło... jak można tak nie słuchać i przerywać zdanie, ewidentnie coś jej nie leży", "Niestety Pani Ewa za bardzo nie daje dojść do głosu Agnieszce", "Ciocia Ewa mogłaby wyjść ze skorupy 'Rozmów w toku'. Duet to współpraca. A tu Agnieszka czeka, aż Ewa skończy swój potok słów", "Niestety Pani Drzyzga w tym formacie się nie sprawdza" - piszą widzowie.

A wy co sądzicie?

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak

To też może cię zainteresować: Rudi Schuberth zawiedziony wysokością swojej emerytury. Czy ma powody do narzekania