Nie jest tajemnicą, że Kasia Cichopek uwielbia kwiaty. Pasja ta zrodziła się w artystce podczas przymusowej narodowej kwarantanny Już wtedy mogliśmy podziwiać pięknie zakwiecony, wiosenny balkon Kasi. Teraz aktorka postanowiła pochwalić się jego jesienną odsłoną. Zachwyca równie bardzo!

- Podczas kwarantanny odkryłam nową pasję... kwiaty. Nigdy nie miałam do nich ręki. Teraz mam czas i dbanie o nie bardzo mnie relaksuje. Częściej też patrzę przez okno. Ich kolory ściągają i cieszą mój wzrok. A Wy? Odkryliście nowe hobby podczas akcji #zostańwdomu? – napisała na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek. Gwiazda zamieściła także zdjęcie ze swojego balkonu. Widać, że ma rękę do kwiatów.

View this post on Instagram

Sezon jabłkowy uważam za otwarty 😊 moja rodzina i ja uwielbiamy jeść jabłka. Zawsze wybieramy polskie, a najbardziej smakują nam Jabłka Grójeckie oznaczone naklejką z królową Boną. Wiedzieliście, że Jabłka Grójeckie zostały wpisane do unijnego rejestru jako Chronione Oznaczenie Geograficzne? Jak mawiały nasze Babcie: „Zjedz jabłko. Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie” i ja się tego trzymam 😊 A tak w ogóle wiedzieliście, że 28 września jest Światowy Dzień Jabłka? Z tej właśnie okazji w Warce 27 września organizowany jest piknik rodzinny.... Zajrzyjcie na profil @jablka_grojeckie po szczegóły :-) #polskiejablka #jablka #produktpolski #wspierampolskie #certyfikat #dobrebopolskie #UE #jakość #bezpieczenstwo #jablkagrojeckie #taksmakujepiekno #owoce #chronioneoznaczeniegeograficzne #chog #zdrowie #witaminy #natura #lifestyle #swiatowydzienjablka2020 #światowydzieńjabłka2020 #wiemcojem #kupujświadomie #jablkagrojeckie #produktyregionalne

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Kasia Cichopek pokazuje jesienną odsłonę swojego balkonu

Na Instagramie Kasi pojawiło się nowe zdjęcie. Jak przyznała aktorka udało jej się całkiem sprawnie zamienić letnią dżunglę w przyjemny jesienny ogród.

Jak się okazuje ogrodnictwo to nie jedyna pasja Kasi Cichopek. Na jej Instagramie możemy także obejrzeć relacje z tego, jak gwiazda gra na fortepianie. W rozwijaniu swoich umiejętności pomaga jej córka, która razem z Kasią uczy się gry na fortepianie.

To też może cię zainteresować: Rudi Schuberth zawiedziony wysokością swojej emerytury. Czy ma powody do narzekania