Zainwestowawszy niewielką część budżetu, zaaranżował i uczynił swoją kuchnię o powierzchni 5 m2 nie tylko funkcjonalną, ale także przestronną i przytulną!

Paweł zrobił wszystko mądrze, ponieważ nie dodał nic więcej. Potrafił wszystko zorganizować tak, aby w kuchni można było miło spędzić czas i gotować. Ponieważ mieszkanie znajduje się w "Chruszczowie", to zaczęto usuwać starą drewnianą podłogę i zamieniać na betonową podłogę.

Kolejnym krokiem było ułożenie arkuszy styropianu ekstradowanego o grubości 2 cm na betonie za pomocą kleju do płytek.

Mocowano do nich również płyty OSB o grubości 10 mm za pomocą kołków.

Po zakończeniu tej pracy z podłogą pozostaje tylko położyć linoleum.

Podobnie plany Pawła obejmowały sufit napinany. Przede wszystkim zamontował metalową ramę. Ta technologia wymaga: podkład i malowanie w 2 warstwach, płyta gipsowo-kartonowa, 3 razy szpachlówka i tynk.

Wreszcie lampy.

Gdy podłoga i sufit były gotowe, Paweł pomyślał o meblach.

Jego wybór padł na kanciasty układ w postaci litery G. Tak to powinno wyglądać:

Paweł postanowił sprawić, by obszar przy oknie działał, więc parapet musiał zostać usunięty.

Zamówił blat o grubości 38 mm. Jego szerokość to 90 mm, więc Paweł kupił cały arkusz o długości 4 m, który również wystarczył na stół.

Nie było gotowych mebli do dziecięcej kuchni, więc Paweł zwrócił się o pomoc do przyjaciela. Piła została użyta na podstawie rysunków Pawła, a znajomy już zmontował meble.

Szafek było kilka, ale to wystarczy do takiej kuchni. Jest tam pełna jadalnia, a nawet wysuwany stolik na laptopa. Może być używany również poza kuchnią.

Paweł przymocował pudełka na zawiasach do metalowego profilu. Prace naprawcze zostały zakończone, a wynikiem może się pochwalić:

Z punktu widzenia Pawła pokój wygląda znacznie bardziej spektakularnie, gdy spód jest ciemniejszy niż góra.

Na przeciwległej ścianie zawieszono półkę, na której można przechowywać nie tylko naczynia i inne drobiazgi, ale także kulinarne.

Stół rozkładany, laptop podłączony, można oglądać filmy lub poszukać przepisów i dalej gotować.

Paweł zdecydował się zastąpić zasłony roletami: widok z okna nie jest zasłonięty i chroniony przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Tak wyszła kuchnia. Mała, ale bardzo funkcjonalna.

Jak informował portal "Życie": WICEMINSITER ZDROWIA WYJAWIŁ, JAK MINISTERSTWO ZDROWIA ZAMIERZA PORADZIĆ SOBIE Z PANDEMIĄ. JAKIE KROKI ZOSTANĄ PODJĘTE

Przypomnij sobie: NIESPOTYKANE ZWIERZĘ ZOSTAŁO UCHWYCONE PRZEZ TATRZAŃSKICH TURYSTÓW. INTERNAUCI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA

Portal "Życie" pisał również: MIJA KOLEJNY ROK, ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI. WZRUSZAJĄCE SŁOWA MAMY AKTORKI, KTÓRA PRZYCHODZI NA MIEJSCE OSTATNIEGO SPOCZYNKU CÓRKI