Nowy program 1500 plus. Już wiadomo, kto otrzyma pieniądze. Warto sprawdzić, kto może liczyć na 1500 plus, które jest dofinansowaniem czynszu? 1500 plus.

Już wiemy, kto może liczyć na pieniądze

Nareszcie coś dla mnie <3 1500 plus co miesiąc <3

Posted by TOP-filmiki & TOP-ogłoszenia on Thursday, October 1, 2020

Sejm opracowuje własnie nowy rządowy program, który wielu nazwało już analogicznie do 500 Plus. 1500 złotych, to najwyższa kwota, o jaką można się ubiegać w ramach dofinansowania do czynszu.

Warto wiedzieć, kto będzie mógł liczyć na takie wsparcie, 1500 Plus. Kto może otrzymać dopłatę do czynszu?

1500 plus - tak można nazwać najnowszy rządowy program, który zakłada dopłatę do czynszu w maksymalnej wysokości 1500 zł miesięcznie przez pół roku.

Nad propozycją, która stanowi element pakietu mieszkaniowego działa właśnie Sejm, a prognozowany czas wejścia w życie projektu, to początek przyszłego roku. Wnioski o dofinansowanie trzeba jednak zdążyć złożyć do końca tego roku we właściwym urzędzie gminy.

O wsparcie będą mogli ubiegać się obywatele, których sytuacja materialna uległa pogorszeniu się z powodu ogłoszenia pandemii koronawirusa. Dopłatę dostaną ci, którzy najmowali lokal mieszkalny przed 14 marca 2020 roku, przed ogłoszeniem w kraju stanu epidemicznego.

Co o tym sądzisz? Czy wielu Polaków zdoła skorzystać z tego projektu?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja

O tym pisalismy ostatnio: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie