Ukochana Harry'ego, Meghan, nie musi się niczym przejmować podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, z racji tego, że sama jest Amerykanką. Nad jej mężem zbierają się jednak czarne chmury.

Książę będzie zmuszony zapłacić miliony?

Od dłuższego czasu media huczą od plotek na temat życia książęcej pary za oceanem. Kiedy zrzekli się oni królewskich tytułów i postanowili opuścić Wyspy, wszyscy byli w szoku. Okazuje się jednak, że ich nowe życie nie przebiega tak gładko, jak się spodziewali.

Wszystko, jak zwykle, z powodów finansowych. Harry przebywa w Stanach już od 150 dni, a jak nakazuje prawo, w 183 dniu będzie zmuszony do zapłacenia wysokiego podatku. Nie jest dokładnie wiadome, ile mógłaby wynieść taka opłata, ale w grę wchodzą aż miliony dolarów!

Co jednak jest najgorsze, w przypadku takiego scenariusza amerykański fiskus zmusi księcia do ujawnienia źródła dochodu, przez co tajemnice królewskiego skarbca staną przed światem otworem. Jedynym sposobem na uniknięcie tego jawi się natychmiastowa ucieczka Harry'ego z powrotem do Wielkiej Brytanii.

Póki co nie jest jasne, jaką decyzję podejmie członek królewskiej rodziny - czy zdecyduje się pozostać przy żonie i rocznym synku, czy może postanowi uchronić tajemnice swojej fortuny.

Zobacz także: Premier Mateusz Morawiecki pogrążony w ogromnym smutku i żałobie. Pewnej osoby nie ma już wśród nas, internauci nie mogą uwierzyć

Może cię zainteresować: Królowa Elżbieta po raz drugi nie spędzi świąt z wnukiem. Trudna decyzja księcia Harry'ego

Pisaliśmy również o: Złe wieści dla większości Polaków. Weekend ma przynieść w pogodzie coś, co zaskoczyło nawet synoptyków