Jak podaje "Świat Radości", piękna Joanna Pacuła, łamaczka męskich serc i idolka kobiet, wraca na ekrany kin. Jak na jej karierę wpływa pandemiczny zawrót głowy?

Nie spogląda wstecz

Nadal jest piękną i przyciągającą uwagę kobietą. Jak wygląda filmowa Ewa Talar? Mimo faktu, że Joanna wciąż gra jedynie w Stanach Zjednoczonych, tamtejsze kino potrafi docenić tę aktorkę. Jak donosi "Amerykańska Encyklopedia Filmowa", Joanna Pacuła znajduje się wśród grona najbardziej utalentowanych Polek, które idealnie wcielają się w role femme fatale, kuszących i demonicznych uwodzicielek. najlepiej według Ameryki aktorka znajduje się w mrocznych produkcjach psychologicznych.

Kiedy wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, zamieszkała z legendą polskiego aktorstwa Elżbietą Czyżewską. To Elżbieta poznała ją z wieloma osobami, by pomóc Joannie rozwinąć karierę w USA. Dwa razy pojawiła się na okładce Vogue'a. jej talent i uroda sprawiły, że polscy widzowie domagali się większej ilości ról z jej udziałem, zanim jeszcze wyjechała z kraju do Stanów Zjednoczonych.

Co sądzicie o naszej polskiej gwieździe?

O tym się mówi: Pilna wiadomość płynie z Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o zdrowie wielu ludzi

Zerknij: Ta mała dziewczynka, która uśmiecha się ze zdjęcia, dzisiaj jest znana w każdym polskim domu. Wyrosła na dzielną kobietę

Nie przegap: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem