Chociaż Natasza Urbańska świetnie radzi sobie zarówno na parkiecie (zajęła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami"), jak i na scenie (w programie "Jak oni śpiewają?" również zajęła drugie miejsce). Mimo to, nie olśniła polskiej publiczności na tyle, by stać się jedną z największych gwiazd - wciąż pozostaje w cieniu takich wokalistek jak Beata Kozidrak czy Cleo. Nie przeszkadza jej to jednak w dalszym dążeniu do spełniania swoich marzeń - stale nagrywa nowe covery, a także regularnie występuje na deskach teatru.

Dwie gwiazdy spotkały się

Urbańska niedawno postanowiła udać się do warszawskiej knajpy Kuby Wojewódzkiego. Znany prezenter nie omieszkał pochwalić się tym zdarzeniem na swoim Instagramie. Pod wspólnym zdjęciem z Nataszą napisał: "Zbilansowane śniadanie. Jedna piękna kobieta. Jeden piękny mężczyzna. Zero tłuszczu".

Nowa fryzura Urbańskiej zachwyciła internautów (Instagram)
Nowa fryzura Urbańskiej zachwyciła internautów (Instagram)

Szczególną uwagę fanów przyciągnęła nowa fryzura Urbańskiej, w kierunku której nie szczędzili komplementów. Aktorka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie - na jej czole pojawiła się wyjątkowa, asymetryczna grzywka - zupełnie inna niż te, które znamy od innych gwiazd (np. takich jak Viki Gabor czy Sylwia Grzeszczak). Obserwatorzy są zachwyceni przemianą śpiewającej aktorki - spotkała się ona z dużym uznaniem w komentarzach, a także komplementem ze strony samego Wojewódzkiego.

Zobacz także: Anna Dymna opowiedziała, co się stało podczas kręcenia pewnej sceny w "Janosiku". Można było się tego spodziewać

Może cię zainteresować: Donald Trump zakażony. Prezydent USA wyjawił, co się z nim dzieje

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny kupił nowy apartament. Jego wystrój jest olśniewający