Jako jeden z najbardziej znanych i lubianych piosenkarzy w naszym kraju, Andrzej Piaseczny musi liczyć się z ogromnym zainteresowaniem fanów na temat jego życia prywatnego. Duże emocje wzbudziła wiadomość, że zdecydował się on kupić nowy apartament w Warszawie. Kiedy wielbiciele wokalisty zobaczyli wnętrze jego nowego lokum, osłupieli.

Wokalista wygląda na zadowolonego z nowego lokum (Instagram)
Wokalista wygląda na zadowolonego z nowego lokum (Instagram)

Nowa kuchnia robi wrażenie

Piaseczny, oprócz miłości do śpiewu, wyraża również nietypową pasję do gotowania. Na swoich mediach społecznościowych podzielił się na przykład kulisami z pieczenia ciasta. Wobec tego, w jego nowym mieszkaniu nie mogło zabraknąć odpowiednio urządzonej i wyposażonej kuchni. Aby wszystko poszło sprawnie, Andrzej postanowił poprosić o pomoc słynną projektantkę wnętrz.

Magdalena Miśkiewicz w imponujący sposób wyposażyła mieszkanie piosenkarza. Kuchnia została wykończona w oliwkowych i grafitowych barwach. Całość robi naprawdę duże wrażenie.

Miśkiewicz pozuje w nowej kuchni Piasecznego (Instagram)
Miśkiewicz pozuje w nowej kuchni Piasecznego (Instagram)

"Trwało to i trwało, ale tak naprawdę to bardzo ładne trwanie było i niosło nam na twarze sporo uśmiechu. Pięknie dziękuję za ten czas i efekt" - napisał Piaseczny na swoim Instagramie.

Fani nie mogą się doczekać nowych ujęć z gotującym wokalistą, tym razem w nowej, stylowej kuchni.

Zobacz także: Joanna Moro wzięła udział w kontrowersyjnej sesji. Internauci nie kryją oburzenia

Może cię zainteresować: Magda Gessler skrytykowała prawdziwą gwiazdę kuchni. Nikt nie spodziewał się takich słów

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski szczerze o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem. „Cieszę się, że nie ma do mnie żalu”