Joanna Moro, wstawiając krótki filmik zza kulis sesji dla "Vogue", z pewnością nie takiej reakcji się spodziewała. Dotychczas wszystko, co zdarzało jej się opublikować w mediach społecznościowych, spotykało się wyłącznie z pozytywnym odbiorem. Jeden z ostatnich postów przerósł jednak wielbicieli aktorki.

Aktorka w ogniu krytyki

Showbiznes, zarówno polski jak i światowy, nie przestaje nas zaskakiwać. Media stale wypisują o nowych skandalach i kontrowersjach gwiazd, a ich nietypowe wypowiedzi czy stroje nieraz już doprowadzały fanów do białej gorączki.

W styczniu Joanna Moro powitała na świecie swoją ukochaną córeczkę - Ewę. Od samego momentu narodzin pociechy nie przestaje ona zasypywać obserwatorów zdjęciami ukazującymi macierzyństwo z każdej możliwej strony. Młoda mama poszła jednak o jeden krok za daleko.

Joanna Moro z córeczką (Instagram)
Joanna Moro z córeczką (Instagram)

Gwiazda "Na Wspólnej" zdecydowała się na udział w sesji dla "Vogue". Nie wystąpiła w niej jednak sama, a wraz z malutką Ewą. I chociaż nie brzmiało to tak kontrowersyjnie, to zdecydowanie zaczęło takie być kiedy okazało się, że owa sesja jest...bez ubrań. Zarówno Joanna, jak i jej córka występują na zdjęciach bez ubrań. Wprawiło to internautów w nie lada osłupienie. Kontrowersyjny post można zobaczyć tutaj.

W komentarzach natychmiast zaczęły się pojawiać krytyczne głosy w kierunku Joanny.

"Może taka sesję w domu przed mężem zrobić. A my nie chcemy oglądać tej golizny", "Wszystko na sprzedaż, nawet dziecko", "Nie pochwalam pokazywania dziewczynki nago bez jej świadomej zgody", "Jak można występować z dzieckiem w ten sposób" - odezwały się internautki.

Nie brakuje jednak również takich, które odpierają całą krytykę i twierdzą, że aktorka niczemu nie zawiniła - na filmiku rzeczywiście nie widać żadnych niestosownych szczegółów. Pozostaje czekać na reakcję samej Joanny.

Zobacz także: Świetna informacja dla rodziców z Krakowa. Powstaje nowy żłobek. Kiedy otwarcie

Może cię zainteresować: Już dziś w życie wchodzą restrykcyjne obostrzenia w wielu regionach Polski. Jakie zasady panują w żółtych, a jakie w czerwonych strefach

Pisaliśmy również o: Niespodziewany zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami". Wzruszające pożegnanie jednej z par