Antek Królikowski w jednym z udzielonych wywiadów szczerze skomentował spotkanie z Bartłomiejem Misiewiczem. Internauci było mocno zdziwieni tym, co usłyszeli z ust aktora. Co takiego zatem powiedział?

Jak niedawno pisaliśmy, Bartłomiej Misiewicz swego czasu był polskim politykiem – w przeszłości pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Jak się okazuje, Bartłomiej Misiewicz przebywał w więzieniu z powodu podejrzeń o działanie przeciw Polskiej Grupie Zbrojeniowej, z tego względu powstało bardzo duże zamieszanie, a jego postać została ironicznie ukazana w jednym z filmów Patryka Vegi.

W tą postać wcielił się Antek Królikowski, który ostatnio… osobiście spotkał się z Misiewiczem!

Antek Królikowski szczerze o spotkaniu

Aktor, zapytany o to, czy nie czuł lekkiego skrępowania całą tą sytuacją, odparł, że nie. Stwierdził, że obawiał się tego spotkania, lecz wcale nie było źle. Uważa, że Misiewicz to „fajny gość”. Internauci byli zaskoczeni tymi słowami.

- Było bardzo miło. Facet ma dystans do tego filmu, w którym zagrałem postać, która może niektórym kojarzyć się z jego osobą. Pogadaliśmy, fajny gość. Cieszę się, że nie ma do mnie żalu o to, jak zagrałem tę postać. (...) Zawsze chciałem spotkać Bartka. (...) Facet przeżył traumatyczne chwile w swoim życiu i dzisiaj jest bogatszy o wiele doświadczeń. Fajnie było z nim pogadać, uścisnąć dłonie - mówił Królikowski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA