Jak podaje Viva, gwiazda TVN, prowadząca program totalne remonty Szelągowskiej, w rozmowie z dziennikarzem Vivy uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat swojego podejścia do ochrony życia prywatnego.

"W życiu nie można być hieną"

Jak twierdzi Dorota Szelągowska w rozmowie z Vivą, nie ma ona wpływu na to, o czym piszą dziennikarze, lepiej dla niej jest nie przejmować się tym. Okazuje się, że Media ostatnio rozpisują się na temat rozpadu jej trzeciego małżeństwa. Gwiazda TVN nie skomentowała tego, ale powiedziała jak widzi w sytuację, w której się obecnie znajduje.

W ogóle nie jest mi ciężko, bo nie mam wpływu na to, o czym piszą dziennikarze. Nigdy nie mówiłam o swoim życiu prywatnym. Szczęśliwie mam od tego grupę przyjaciół i rodzinę.

Wybrałam zawód taki a nie inny. Ma on bardzo wiele plusów i rzeczy, które są piękne, ale łączy się też z rzeczami, które są niewygodne i niemiłe. Ale jestem dorosłym człowiekiem, dokonałam takiego wyboru, a to są jego konsekwencje. Nie będę się teraz chować pod kołderkę i oznajmiać, że teraz to już w ogóle nie będę rozmawiać na żaden temat.

Obserwuję różne sagi, które toczą się na łamach mediów. Wstrząsająca jest dla mnie na przykład historia pewnej aktorki i jej męża z alkoholem w tle. Jest to dla mnie bardzo smutna historia i myślę sobie, że nie powinniśmy pozwalać na pewne rzeczy.

Co sądzicie o podejściu gwiazdy?

O tym się mówi: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój

Zerknij: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście