Pewna ciężarna kobieta bardzo skarżyła się na bóle brzucha i nudności. Lekarze na początku nie wiedzieli, co jej jest, jednak gdy odkryli prawdę, byli w prawdziwym szoku. Co wykazały badania i analizy?

Niesamowity wynik filtrowania krwi u ciężarnej

Jak podaje portal Parenting, historia dotyczy ciężarnej kobiety, która mieszkała nieopodal Hongkongu, w mniejszym miasteczku. Lekarze nie spodziewali się takiego odkrycia, które wyszło na jaw po przefiltrowaniu jej krwi.

Szpital. Źródło: Youtube
Szpital. Źródło: Youtube

Na początku kobieta, Pani Li, mieszkanka Kantonu, nie sądziła, że może to być coś takiego. Kobieta zaczęła źle się czuć i tak trafiła do szpitala.

Kobieta zgłosiła się do Clifford Hospital, gdy była w 32. tygodniu ciąży. Narzekała na nudności, a także ból w lewej górnej części brzucha i pleców. Minęło kilka dni, a objawy nie ustawały, więc przyszła do lekarza.

Doktor zapytał o jej dietę przez ostatnie dni, a kobieta mówiła, że jadła wieprzowinę oraz smażonego kurczaka. Wyniki badań były zaskakujące.

Ujawniono, że kobieta miała poziom tłuszczu we krwi na poziomie aż 50 mmol/l (u normalnego człowieka jest to 1,9 mmol/l)! Lekarze byli w szoku, a tak wysoki poziom tłuszczu mógł skutkować m.in. niewydolnością narządową, groźną dla matki oraz dziecka.

Właśnie dlatego przeprowadzono zabieg filtracji krwi kobiety.

Źródło: parenting.pl
Źródło: parenting.pl

Lekarze sami byli zdumieni – w jej krwi znajdowała się cała masa kolorowego tłuszczu!

Po zabiegu wszystko wróciło do normy, a mama i jej nienarodzone dziecko czuli się bardzo dobrze.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO