Jak donosi "Pikio", pewne zdjęcie z dzieckiem, jakie wokalista wrzucił do internetu wzbudziło zainteresowanie fanów, oraz liczne spekulacje. Wystarczy jednak ruszyć głową i przyjrzeć się fotografii, by kurtyna opadła.

Grunt to rodzinka

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiele pokoleń życzy WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄 #zBabunią #wesolychswiat

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Każdy z nas posiada jakieś rodzinne zdjęcia. Każdego roku bywa ku temu mnóstwo okazji, aby pstryknąć sobie wspólne zdjęcie. Celebryci prócz "selfiaczków" i sprawozdań z wydarzeń kulturalnych, także od czasu do czasu (niektórzy codziennie) wrzucają coś bardziej prywatnego. Takie zdjęcia cieszą się największym zainteresowaniem fanów i opinii publicznej.

Family

Posted by Michał Szpak on Tuesday, September 29, 2020

Pojawienie się tego zdjęcia na facebookowym koncie Michała Szpaka, według mediów wzbudziło spore zainteresowanie, ale jednocześnie zakończyło wszelkie spekulacje, jakoby Michał Szpak został ojcem tego słodziaczka widocznego na zdjęciu.

Na wspólnych zdjęciach rodzinnych, które powstały w okresie Bożego Narodzenia widać, że maleństwo raczej jest potomkiem michałowego brata, niż samego wokalisty. Wielu jednak uwierzyło w jego ojcostwo po obejrzeniu tego zdjęcia:

DOM Gaja SzpakównA

Posted by Michał Szpak on Wednesday, February 5, 2020

Nie jest to jednak pierwsze zdjęcie Michała z tą ślicznotką. Nam pozostaje życzyć rodzince Szpak wszystkiego dobrego, aby doświadczenia pandemiczne nie były zbyt traumatyczne.

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij tutaj: Niewiarygodna znieczulica na polskiej autostradzie. Kierowcy mijali rodzinę, która rozpaczliwie potrzebowała pomocy. Co się stało

O tym pisaliśmy ostatnio: Francja przerażona. Pożar katedry św. Piotra i Pawła w Nates. Ogień wciąż trawi świątynię