Jak donosi "Pikio", lider zespołu "Ich Troje" przechodzi trudne chwile. Jeden z jego wiernych fanów i przyjaciel Adam Śledzianowski. Pogrążony w smutku poinformował o śmierci mężczyzny na mediach społecznościowych.

Odszedł jeden z najwierniejszych fanów Michała Wisniewskiego

29 września na oficjalnym facebookowym koncie Michała Wiśniewskiego pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Gwiazdor stracił wspaniałego przyjaciela, który bliski był całej jego rodzinie.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik, człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik, człowiek o niezwykłym sercu,...

Posted by Michał Christian Wiśniewski on Monday, September 28, 2020

Okazuje się, że na facebookowej stronie Adama In memoriam, pojawiło się wiele smutnych komentarzy, wierszy, wspomnień i sentencji kierowanych do zmarłego Adama. Michał Wiśniewski, jako administrator tej strony, opublikował dla zainteresowanych informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych.

Jako administrator "in memoriam" mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w imieniu całej jego rodziny pogrążonej w głębokim smutku i żałobie. Różaniec odmawiany będzie w Domu Pogrzebowym Romanowscy w Rypinie, ul. Piłsudskiego 79 w środę i czwartek o godz. 19:00 oraz przed mszą w kościele o godz. 11:30.


Składamy najszczersze kondolencje bliskim i przyjaciołom zmarłego Adama.

O tym się mówi: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany

Zerknij: Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły wywołała sensację najnowszym zdjęciem. Reakcje internautów mocno zaskakują