Jak podaje "Plotek", Justyna Żyła znowu zachwyciła swoich fanów publikując ultrasłodkie i niezwykle ponętne zdjęcie na swoim instagramowym koncie. Kusa sukieneczka w drobniutki deseń wprost uwiodła fanów celebrytki.

Niekończąca się opowieść zranionej przez niewiernego męża kobiety

Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, znany i cieszący się świetną formą polski skoczek narciarski Piotr Żyła nie był wierny pięknej i seksownej żonie Justynie. Gdy się rozstali, zrobiło się o niej głośno szczególnie po tym, jak jej zgrabne ciało przyozdobiło okładkę znanego magazynu dla panów.

YT

Jej kariera poszybowała mocno, a jej kulinarny kanał na YouTube "Uwa Żyła", ma już 2,82 tysiące subskrypcji.


YouTube/Uwa Żyła

Jak widać, bez Piotra u boku kobieta po prostu rozkwitła. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie wywołało niebotyczne zainteresowanie i poruszenie wśród obserwujących ją internautów. Jedna z fanek w dość dobitnych słowach określiła to, jak zachował się były już mąż celebrytki, skoczek narciarski Piotr Żyła.

Internautka wyrażając swój podziw nad zarasdnością i urodą Justyny, podkreśliła w ostrych słowach, ile stracił Piotr zdradzając żonę.

Sorry,ale Piotrek naprawdę jest idiotą. Miał wszystko- rodzinę, piękną,zaradną żonę, cudowne dzieciaki, szacunek społeczeństwa... A teraz siedzi jak debil z jakąś żądną jego kasy kochanką. Masakra,wstyd. Idiota.

Instagram/justynazyla

Co sądzicie o sukience Justyny?

O tym się mówi: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić

Zerknij: Lara Gessler podjęła ważną decyzję w kwestii dziecka. Zrobi inaczej niż Anna Lewandowska