Jak podaje "Wirtualna Polska", 28 września Pałac Prezydencki odwiedziły przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich ze Starej Dąbi, które na rzecz społeczności lokalnej działa już od 100 lat. Po udziale pierwszej damy w jubileuszowym spotkaniu, panie otrzymały zaproszenie na rewizytę.

Trafne uwagi, czy pospolity hejt

28 września na Twitterze pojawiła się informacja z Kancelarii Prezydenta o wizyciepań z Koła Gospodyń Wiejskich w Pałacu Prezydenckim. To była rewizyta u pierwszej damy po tym, jak miała zaszczyt uczestniczyć w jubileuszowym spotkaniu stólecia działalności w Starej Dąbi. Ta sama informacja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Dąbi od stu lat działa na rzecz lokalnej społeczności. W lipcu Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w jego jubileuszowym spotkaniu, a w ramach rewizyty Panie odwiedziły Pałac Prezydencki.

Kancelaria Prezydenta

– Kobiety potrafią nadawać sens sprawom z pozoru błahym, ale to właśnie te sprawy składają się na naszą codzienność. Potrafimy wydobywać z nich piękno, dzielić się dobrem i wzajemnie wspierać – mówiła w lipcu Starej Dąbi Pierwsza Dama. Dziś przedstawicielki koła dziękowały Małżonce Prezydenta za te słowa, a także ciepłe, otwarte rozmowy o ich codzienności i troskach oraz serdeczne przyjęcie w Pałacu.

Komentarze twitterowiczów nie pozostawiły na Agacie Kornhauser-Dudzie suchej nitki.

A za parę dni jakieś media ujawnią ile wspólnego mają te Panie z KGW i okaże się, że to jakieś randomowe kobiety z łapanki...

Czy Szanowna Pani Prezydentowa zaszczyciła swoją obecnością Kongres Kobiet? Odbył się w niedzielę. Dla niezorientowanych informuję.

Anżej, weź te niemowę i wyjedz na wieś. To wasze naturalne środowisko.

Co sądzicie o działalności pierwszej damy?

O tym się mówi: Szczere wyznanie Marty Morawieckiej, córki św. pamięci lidera Solidarności Walczącej. Wspomnienia rok po odejściu Kornela Morawieckiego

Zerknij: Dwie dekady temu każda nastolatka chciała być jak ona, potem szybko ucichło na jej temat. Jej dalsze losy są zdumiewające