Historia, którą za chwilę opowiemy, brzmi niesamowicie – jak scenariusz książki lub filmu. Zdarzyła się ona jednak naprawdę, co do tego nie ma wątpliwości. Co się wydarzyło?

Po dwóch latach ją odnaleziono. Nie pamięta, co się stało

Cała opowieść została przytoczona przez portal o2. Chodzi o zaginioną Angelikę Gaitan, której nie widziano od ponad dwóch lat.

Rodzina bardzo martwiła się o kobietę, i choć minęło sporo czasu, jej bliscy nie ustawali w poszukiwaniach. Wtem, choć nic nie zwiastowało przełomu, zauważono ją dryfującą po morzu. Miała zamknięte oczy, nie odzywała się.

Angelika była uznawana za zaginioną od ponad dwóch lat. Wtem rybacy pływający niedaleko wybrzeża miasta Puerto Colombia w kolumbijskim departamencie Atlantico na Morzu Karaibskim zauważyli coś dziwnego.

Rzecz działa się 26 września. Rybacy z oddali dojrzeli, że na morzu dryfuje coś dużego, i na początku bez wahania uznali, że jest to kłoda. Jednak gdy minęło kilka minut, z przerażeniem zaobserwowali, że jest to… człowiek. Mało tego, leżąca kobieta uniosła ręce, wzywając pomocy.

Wtedy zdumieni rybacy podpłynęli do niej i wyłowili ją z wody, a następnie zabrali do swojej łodzi. Rolando Visbal, jeden z mężczyzn, nagrywał sytuację i robił zdjęcia. Próbował on porozmawiać z kobietą po angielsku i hiszpańsku, ale ta wciąż nie otwierała oczu i nie odpowiadała.

Zabrano ją na brzeg. Po przyjeździe karetki postanowiono zabrać ją do szpitala, gdzie odkryto, że to poszukiwana od dwóch lat Angelika Gaitan.

Okazuje się, że dryfowała po morzu przez około 8 godzin, co zdążyło spowodować hipotermię oraz spory szok. Potrzebowała kilku dni, by wydobrzeć.

Teraz policja próbuje zrozumieć, co działo się z kobietą przez ostatnie 2 lata. Angelika ujawniła, że po 20 latach, w czasie których znosiła przemoc domową, uciekła. Gdy przypomniała sobie, co się stało, mówiła, że przez pół roku mieszkała w mieście Barranquilla, później trafiła do schroniska dla bezdomnych. Nie pamięta jednak, co działo się dalej.

Przypomnij sobie o… TRUDNE CHWILE W ŻYCIU BEATY SZYDŁO. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEJ OSOBA. BYŁA PREMIER WSPOMINA JĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK DOCZEKAŁA SIĘ ZWROTU PREZENTÓW OD BYŁEJ SYNOWEJ. ŻONA ZENKA MARTYNIUKA JUŻ NIE BOI SIĘ O NAJCENNIEJSZĄ RODZINNĄ PAMIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: OZONOWANIE ULIC ODBYWA SIĘ KILKA RAZY W TYGODNIU. LICZBA ZDEZYNFEKOWANYCH ŁĄCZNIE MIEJSC PUBLICZNYCH JEST NIEBOTYCZNIE WYSOKA