Jak podaje "Super Express", tuż przed rozprawą rozwodową, Danuta Martyniuk w rozmowie z dziennikarzami wyrzuciła Ewelinie, że wyszła za Daniela ze względu na pieniądze Zenka. Nie omieszkała także wspomnieć o kosztownych prezentach, jakie podarowali Ewelinie i Laurze. Mama dziewczynki podjęła decyzję.

Wózek wart 12 tysięcy złotych trafił znowu w ręce państwa Martyniuk

se.pl

Jak się okazuje, jedynym tematem, jaki podejmuje Danuta Martyniuk wraz ze swoim synem Danielem, są pieniądze i kosztowności. Wciąż mówią o tym, że Ewelina wyszła za Daniela, by mieć dostęp do pieniędzy króla disco-polo, Zenka Martyniuka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłego dnia wszystkim! #zenekmartyniuk #przeztweoczyzielone #akcent #milegodnia😘

Post udostępniony przez Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage)

Dowodem tego mogą być wypowiedzi Daniela i jego mamy Danuty na temat Eweliny, której rodzice jednak nie należą do ubogich, o czym wspominają internauci.

Ta dziewczyna pochodzi z rodziny dużo bogatszej niż Martyniuk. Nie słyszałam, żeby wypowiadala się na temat tej rodziny. Za to ten degenerat, uwieszony cyca toksycznej mamusi co rusz obrzuca ja błotem. W ich przypadku ani kasy, ani klasy - do pięt rodzinie eks żony nie sięgają.

Na nagraniach krążących w internecie spod sądu słychać, jakie zdanie ma o Ewelinie Danuta i Daniel. Niestety po tym, jak wystąpiła o alimenty, Danuta Martyniuk rozjuszyła się jeszcze bardziej. Oskarżają Ewelinę o kłamstwa, na przykład o tym, że Daniel ciężarną żonę wyrzucił z domu.

Po zakończonej rozprawie, gdy uczestnicy opuszczali budynek sądu, reprezentantka Eweliny skwitowała decyzję sądu jednym zdaniem: "Wygrała wszystko!" "Rozwój z jego winy, alimenty na dziecko i na nią". Wysokości alimentów nie chciała zdradzić, jednak druga strona, czyli Daniel Martyniuk wyśpiewał prasie wszystko.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi