Różnica w wieku partnerów w naszym społeczeństwie zdarza się dość często. Najczęściej w takich związkach to mąż jest starszy od żony.

Takie relacje obecnie nie są już niczym zaskakującym. Jednak wciąż inaczej patrzy się na relacje, w których to żona jest starsza, często wręcz potępia się takich partnerów.

Jednak czy miłość ma swój wiek? W końcu wiek to tylko liczba, a serce nie sługa. Przekonali się o tym pewni kochankowie.

Miała ponad 50 lat, kiedy poznała 17-letniego Jaya. Młody człowiek pracował w centrum młodzieżowym, a Linda była jego mentorką. Po pewnym czasie zdali sobie sprawę, że mają wiele wspólnych zainteresowań. Linda i Jay słuchali tej samej muzyki.

Mieli taki sam gust filmowy, a nawet podobne hobby — oboje kochali motoryzację.

Z każdym mijającym dniem ich uczucia stawały się coraz silniejsze. Linda i Jay wiedzieli, że to niewłaściwe, ale nie mogli się oprzeć. Para przez długi czas ukrywała swój związek przed innymi.

Jednak nawet najskrytsze sekrety w końcu wychodzą na jaw. Kiedy ich relacja wyszła na jaw, środowisko było bardzo negatywnie nastawione do pary. Jednak rodzice Jaya i dzieci Lindy poparli ten związek, a kochankowie wkrótce pobrali się.

Są razem od 18 lat. Jay twierdzi, że nadal uwielbia swoją żonę, mimo, że Linda ma problemy zdrowotne i trudno jej się już poruszać. Jay wcale nie żałuje, że on i Linda nie mają wspólnych dzieci. Mężczyzna wierzy, że będzie mógł żyć długo i szczęśliwie ze swoją ukochaną.

Jak informował portal "Życie": CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PODWYŻEK OPŁAT ZA PARKOWANIE CZY BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ! BUDŻETY MIAST TOPNIEJĄ, TRZEBA SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI