Pobraliśmy się z Dariną, kiedy jeszcze studiowaliśmy w instytucie. Nie mieliśmy gdzie mieszkać, więc wynajęliśmy pokój w akademiku. Minęło sześć miesięcy, a ona powiedziała mi, że wkrótce będziemy mieć dziecko. Nie wiem, jak to się stało, bo zawsze się zabezpieczaliśmy. Zacząłem wątpić, że to dziecko jest moje.

Postanowiliśmy kupić jednopokojowe mieszkanie, a później urodziła się nasza córka. Trzy lata później urodził się Andriyko. Bardzo kochałem te dzieci, chociaż w ogóle nie przypominały mojej żony ani mnie.

Wciąż nawiedzały mnie wątpliwości, w końcu zdecydowałem się na test na ojcostwo. Kiedy przyszły wyniki, okazało się, że to dwoje moich dzieci. Wyniki testu umieściłem w dokumentach w komodzie.

Latem planowaliśmy wyruszyć nad morze z żoną i dziećmi. Kiedy szukała swojego paszportu, zobaczyła wyniki testu. Darina była bardzo zła, a wielka kłótnia zakończyła się rozwodem.

Moja żona nie mogła mi wybaczyć. Nie chciałem zniszczyć swojej rodziny, bo kochałem Darinę i nie wyobrażałem sobie życia bez niej i dzieci.

I tak z powodu moich głupich domysłów straciłem dzieci i ukochaną żonę…

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH