Jak przypomina "Lelum", Aida Kosojan-Przybysz pracuje w Polsce jako wróżka i jako osoba zapraszana do różnych programów telewizyjnych, świetnie sobie radzi z opowiadaniem o swoich wizjach przyszłości.

Jakie przesłanie dla nas ma wróżka Aida

Wyświetl ten post na Instagramie.

08.08.2020 Wyjątkowy Dzień, Wyjątkowy Czas. Energia nieskończoności i równowagi, której tak bardzo brakuje nam w życiu. ♥️

Post udostępniony przez Aida Kosojan-Przybysz (@aida_kosojan_przybysz_official)

Urodziła się w Gruzji i choć jest Ormianką, swoje życie związała z Polską. Od lat znana jest w kraju, jako wróżka, ale nie wszyscy wiedzą o tym, że Aida pięknie śpiewa, co chyba ma po tacie.

Jej historia jest niesamowita i piękna, a tajemniczą zdolność jasnowidzenia otrzymała po babci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@mentalist.pl #aidakosojanprzybysz #aida #gruzja #batumi #jasnowidzenie #wizjonerstwo #korzenie #biografia #jasnowidz

Post udostępniony przez Aida Kosojan-Przybysz (@aida_kosojan_przybysz_official)

Jej wizja przyszłości może wielu zadziwić, a forma przekazania wiadomości o tym, co nas czeka może zachwycić.

A jak wygląda świat dzisiaj? Wydaje mi się, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia: jeden ma drzewo i zbiera owoce, a drugi zrobi z tego drzewa meble.

Przyszłość jest ruchoma, trzymam się tego, całe swoje życie! Wyobraźcie sobie, że przyszłość to są cztery drogi, tak jakbyśmy stali na skrzyżowaniu. Jeżeli jest jeszcze jakieś wyjście, to dlaczego mam iść drogą narzuconą np. przez swój strach? Może potrzebuję więcej odwagi?

Przyszłość ma wiele dróg: uczuciową, zdrowotną, zawodową, to bardzo szerokie pojęcie. Oczywiście, można ją odwrócić. Najważniejszym cudem świata jest teraźniejszość.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Zerknij: Ta para pobrała się po 10 latach narzeczeństwa. Okoliczności ich ślubu wyciskają łzy z oczu