Jak donosi "Plotek", gwiazda pochwaliła się pierwszymi zarysami nowego domu na swoim koncie na Instagramie. To zapewne są dla niej ważne chwile, gdy może patrzeć, jak wzrasta jej nowy dom.

Pozowała do zdięć w nowym domu

Na swoim koncie na Instagramie uchyliła nieco rąbka tajemnicy przedstawiając się tym, którzy mogą jej nie kojarzyć.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Okej, to jak to jest z tym Insta - czy obserwujecie mnie, bo mnie znacie/lubicie, czy zaczynacie mnie poznawać poprzez to, co tu czytacie i oglądacie? Innymi słowy - co było pierwsze : tv czy Insta? Pracuję w telewizji od prawie 20lat, ale zawsze czułam że widzowie są ciekawi tego, co naturalne, tego, co dzieje się za kurtyną, po zmyciu makijażu, po powrocie ze studia czy planu. Z drugiej strony, media społecznościowe są narzędziem, które umożliwia pokazywanie każdej sekundy naszej prywatności a przecież nie o to też chodzi, prawda? Dziś wstawiam zdjęcie zrobione po programie, w domowym outficie ale jeszcze w make up’ie - takie „in between”. Bo to właśnie pomiędzy tymi światami większość z nas żyje: trochę oficjalnie, „instagramalnie” a trochę naturalnie i na luzie. W każdym razie, cieszę się, że tu ze mną jesteście. Odpoczywajcie i miłego weekendu! PS. Jutro o 9tej widzimy się w Dzień Dobry TVN. Będę czekać. #tv #insta #inbetween

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Biorąc udział w akcji organizowanej przez sklep Moliera2, pozowała do zdjęć we wnętrzach budowanego domu. Na Instagramie podzieliła się efektami sesji.

Kochanie, mam spotkanie z architektem.. a przy okazji, dzisiaj wypada II edycja ogólnopolskiej akcji #dzienszpilek #dzieńszpilekakcjacharytatywna Za każde zdjęcie w szpilkach, opublikowane na IG i FB sklep @moliera2 wpłaca 2zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową #pomagamy #razem #siłakobiet #womanpower #newproject #soon foto credit @macmaciejowski

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"