Jak donosi "Fakt", gwiazdę TVN Kingę Rusin sfotografowano w samochodzie wartym około 400 tysięcy złotych. Cóż to za kosztowna maszyna?

Z Jaguara do Porshe Panamera

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Jeżeli Wam też, to zapraszam na @zielone_serca 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚. Polubcie, komentujcie, przekażcie dalej! Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne...💔Ps. Dziś o komentarze proszę tylko na @zielone_serca 💚 foto @aldona dla @viva_magazyn

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin jest jedną z ikon stacji TVN. Każdy z jej fanów wie także, że gwiazda poza dziennikarstwem zajęła się promowaniem ekologii. Jest właścicielką marki świetnie sprzedających się kosmetyków ekologicznych "Pat&Rub". Jej konto na Instagramie zawiera bogatą ofertę tych cudnych produktów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uwaga! Dobra wiadomość💚😃! Nasz nowy hit, Krem BB2, którego cały zapas wyprzedał się w rekordowym tempie, właśnie wrócił do sklepu na www.patandrub.eu Przeczytajcie co pisze o nim Inez ( jej zdjęcia „przed i po” aplikacji kremu BB2 zamieszczam w ilustracji postu na profilu @patandrub Witam serdecznie, chciałabym pogratulować Państwu produktu bb kremu!! Jestem zachwycona! Mam trudną cerę, problematyczną. Cera naczynkowa z tendencją do powstawania trądziku. Krem zakrywa wszystko, długo się trzyma. Będę go używać cały rok! Odstawiam podkład na dobre! Gratuluję i dziękuję za to cudeńko 💚 Inez Kaczor” Liczba produktów ograniczona. Pracujemy nad tym żeby do sklepu wróciły też BB1 i BB3. Będziemy informować na FB. Zapraszam na zakupy do naszego sklepu www.patandrub.eu. BB2 czeka tam na Was😊

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Paparazzi złapali kiedyś gwiazdę TVN wsiadającą do kosztownego Jaguara, co odbiło się szerokim echem w mediach i w internecie. Teraz fotoreporterzy uchwycili ją w nowym samochodzie, który jest wart fortunę.

Fakt

Porsche Panamera, ekologicznym środkiem transportu Kingi Rusin

Fakt

Jak wiadomo, Kindze Rusin bardzo zależy na ochronie środowiska, dlatego zapewne przesiadła się do samochodu o silniku hybrydowym.

Po zmianie stylizacji Panamera Turbo S jest niezwykle luksusowym samochodem. Należy mówić o liczbach. Dzięki swojemu silnikowi V8 z podwójnym turbodoładowaniem, który ma teraz 570 KM, wymaga od kierowcy sporej odwagi przed rozpędzeniem się na drodze.

O tym się mówi: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście

Zerknij: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości