Jak donosi magazyn "VIVA", Magda Gessler postanowiła nagrać swojej córce niezwykle wzruszające wideo. Szybko obiegło ono internet, wzbudzając zainteresowanie opinii publicznej.

Wielkie przygotowania do narodzin, oraz inne sukcesy - to napawa dumą

Córka restauratorki Lara Gessler jest w trakcie przygotowań do jednego z najważniejszych dni w jej życiu. Narodziny córeczki, oraz inne działania Lary wciąż napawają dumą jej mamę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Dzieciątko niedługo przyjdzie na świat, a mamusia Lara nie spoczywa na laurach. Wygląda pięknie i wciąż działa aktywnie na polu zawodowym. Na rynku ukazała się własnie jej książka "Orzechy i pestki", ale na tym nie koniec, gdyż autorka zadeklarowała pomysł na napisanie kolejnych już pozycji.

Magda Gessler za pośrednictwem programu "Dzień Dobry TVN" zrobiła córce ogromną niespodziankę. TVN opublikował wzruszające wideo, w którym Magra Gessler wspomina dzieciństwo córki, oraz komentuje jej życie.

Lara, widać, że masz tu bardzo mało lat, bo jesteś bez kilku zębów. Wyglądasz najbardziej uroczo na świecie, można było cię zjeść. Myślę, że twoje maleństwo będzie równie urocze i do schrupania, a przede wszystkim bardzo przez was kochane. To co widzę, obserwując ciebie i twoje media społecznościowe, twoje zachowanie i wygląd, to ja jeszcze nie widziałam osoby tak zdyscyplinowanej i tak świadomej swojego porodu, bardzo naturalnego, z własną filozofią.

Gwiazda TVN, znana restauratorka Magda Gessler nie może się już doczekać przyjścia na świat swojej ukochanej wnuczki.

Cieszę się, że prowadzisz swoją ciążę bardzo naturalnie i przy tym jesteś bardzo aktywna zawodowo, ale bardzo świadoma tego, co się będzie z tobą działo i co się dzieje w środku. Że twoje dziecko jest z Tobą już teraz, że twoja przyszła córeczka wie, że już jest z Tobą. Przez cały czas masz jakiś energetyczny i prawdziwy z nią kontakt. Ty i Piotr. Życzę ci, żeby było wszystko szczęśliwie i fajnie. Pełna łez wzruszenia mama.

Co sądzicie o niespodziance Magdy?

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij: Kamil Bednarek odniósł się do ostrych słów syna Zenka Martyniuka. Co sądzi o jego ostatniej wypowiedzi na swój temat