Tego dnia Pew jak zwykle spacerował po Bangkoku bez większego entuzjazmu. Jego droga wiodła przez wysypisko śmieci. Żaden pies nie odmówiłby spojrzenia na wysypisko śmieci, a Pew nie był wyjątkiem. Uwagę zwierzęcia przyciągnął nagle dość dziwny dźwięk, który co jakiś czas dochodził z pobliskiego wysypiska.

Pies wspiął się tam i zobaczył niezwykłą paczkę, z której można było usłyszeć ten niezrozumiały dźwięk. Pew chwycił zawiniątko, które okazało się dość ciężkie, i zaczął je ciągnąć na pobliski dziedziniec. Położył ciężar na ziemi i zaczął głośno szczekać, aby przyciągnąć uwagę ludzi.

Mieszkanka jednego z domów usłyszał wycie psa i wyszedł na zewnątrz. Początkowo zamierzała odstraszyć Pew, żeby nie zakłócał spokoju, ale zauważyła przedmiot, z którego wciąż słychać było pisk. Początkowo kobieta pomyślała, że ​​są w nim zawinięte malutkie kocięta, które ktoś wyrzucił do kosza. Powoli zaczęła otwierać tajemniczą paczkę i była zszokowana tym, co zobaczyła. Paczka zawierała dziecko, które ledwo żyło.

Natychmiast stało się dla niej jasne, że dziecko było na granicy życia i śmierci, ponieważ ledwo oddychało, a kolor jego skóry był niebieski. Pew nadal siedział w pobliżu, obserwując każdy ruch kobiety. Wydawało się, że pilnuje swojego znaleziska. Kobieta natychmiast wezwała policję i karetkę. Po przybyciu na miejsce zdarzenia lekarze zabrali dziecko do szpitala i umieścili na oddziale intensywnej terapii.

Teraz dziecko czuje się dobrze, stopniowo dochodzi do siebie i nabiera sił. Lekarze twierdzą, że dziecko zostało uratowane na czas dzięki dzielnemu Pewowi, który nie opuszczał zawiniątka, ale uparcie nosił je w zębach przez kilka kilometrów. Reporterzy dowiedzieli się o tej niesamowitej sprawie, więc wyczyn Pew stał się znany na całym świecie. Pies stał się odważnym bohaterem.

Burmistrz nakazał przekazać temu dzielnemu psu obrożę z imieniem. W ten sposób wszyscy już wiedzą, że Pew, który uratował życie dziecku, to właśnie ten pies. Życie po raz kolejny udowadnia, że ​​pies jest najbardziej lojalnym, życzliwym i inteligentnym stworzeniem, nie bez powodu nazywa się go najlepszym przyjacielem człowieka.

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY