Jak podaje "Lelum", na programie telewizyjnym "Randka w ciemno" wychowało się kilka pokoleń. Na ten moment podnoszenia się ścianki oddzielającej uczestników programu, czekali zarówno widzowie, jak i sami uczestnicy. Jak to jest z tymi randkami w ciemno?

Z czym się wiążą randki w ciemno

YT

W dzisiejszych czasach randki wyłącznie w ciemno są nieliczne, ponieważ większość mężczyzn i kobiet woli najpierw spotykać się z ludźmi online, a potem wychodzić z nimi w prawdziwym życiu. Tej randki nie można nazwać ślepą, ponieważ widzieli już swoje zdjęcia i rozmawiali przez jakiś czas.

Prawdziwa randka w ciemno to taka, w której umawiasz się z kimś przez przyjaciela i znasz tylko imię danej osoby i nie masz pojęcia, jakiego rodzaju osobą jest. Specjaliści od randek z bridesdating.com postanowili zbadać zarówno pozytywne, jak i negatywne strony randek w ciemno i chcieliby podzielić się z Tobą swoimi spostrzeżeniami.

Plusy

Randki w ciemno są zwykle ustalane przez twoich znajomych. Kto jeszcze oprócz znajomych wie, czego potrzebujesz i czego szukasz? Jest szansa, że ​​wybiorą dla Ciebie dobre dopasowanie. Twoi znajomi umówią Cię również z osobą, którą znają i możesz zaufać ich wyborowi.

Jeśli masz intensywny tryb życia i nie masz czasu na szukanie potencjalnej randki, może to stać się dla Ciebie dobrą opcją. Po prostu wychodzisz i spotykasz osobę na miejscu. Bardzo często, gdy masz stabilny krąg społeczny, jesteś zamknięty, aby nowe osoby mogły wejść do Twojego życia. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i poznaj osobę, której jeszcze nie ma w Twoim życiu.

Nawet jeśli nie ma między wami iskierki ani romantycznego związku, nadal można się z nią świetnie bawić, a nawet zaprzyjaźnić. Randka w ciemno jest bodźcem do nowych doświadczeń randkowych po zerwaniu, gdy nastrój jest niski, podobnie jak twoja pewność siebie. Nawet jeśli nie okaże się to najlepsza randka w Twoim życiu, przynajmniej zachęci Cię do powrotu do gry. W rzeczywistości randki w ciemno są dość romantyczne, jeśli Ty lub Twoja randka nie zepsujecie rzeczy od samego początku.

Kto wie, może ten nieznajomy jest twoją bratnią duszą i to przeznaczenie cię połączyło.

Minusy

Oprócz wielu pozytywnych stron randkowanie w ciemno ma swoje pułapki. Przede wszystkim wyjście z nieznajomym pociąga za sobą pewien niepokój związany z potencjalnym niebezpieczeństwem. Nie możesz przewidzieć, jak ta osoba będzie się zachowywać.

Nie możesz też mieć pewności co do ich zamiarów. Najłatwiejszym sposobem na wyeliminowanie potencjalnego niebezpieczeństwa jest wybranie na randkę zatłoczonego miejsca. Nigdy nie zgadzaj się na spotkanie w domu tej osoby. Na randce w ciemno niezręczność jest nieunikniona.

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, spotkanie z nieznajomym może być jeszcze trudniejsze. Randki w ciemno są dla tych, którzy są wyluzowani i mają poczucie humoru, które pomoże im utrzymać swobodną atmosferę przez całą randkę. Inną wadą, którą pociąga za sobą randka w ciemno, jest to, że możesz zacząć obwiniać swojego przyjaciela za ten układ, jeśli randka nie pójdzie dobrze.

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało pilny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa

Zerknij: Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do formy po porodzie. Jej stylizacja na planie "Top Model" mocno przykuwa spojrzenia