"Pudelek" postanowił tym razem poszperać na instagramowym koncie Małgorzaty Rozenek-Majdan i oczywiście udało się wyłónić kolejny "gorący" temat. Pewne zdjęcia z planu "Top Model" emitowanego na antenie TVN, wzbudziły spore zainteresowanie. Szczególnie widoczne były dla internautów jej rzucające się w oczy buty.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu komentarzy

Jej szczupłe, długire i opalone nogi odważnie odsłonięte dzięki minimalnej długości jej stroju, przykuły uwagę internautów, którzy z dziką rozkoszą komentowali serię zdjęć z planu nagraniowego programu "Top Model", jakie Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim koncie na Instagramie. Gwiazda ciesząc się z powrotu do pracy i z cudownie spędzonego czasu z ekipą programu, opublikowała wraz ze zdjęciami serdeczne podziękowania za przyjemnie spędzone dwa dni na planie.

Jakiś czas temu, mieliśmy ogromną przyjemność spędzić urocze dwa dni na planie @topmodelpolskatvn😁 👍 dziękujemy jurorom i uczestnikom za niezwykły czas 🤗 a praca z jedną z najlepszych ekip telewizyjnych to zawsze krok do przodu w rozwoju zawodowym💪 @topmodelpolskatvn już niedługo na antenie @tvn.pl

Jej "kosmiczne" buty wzbudziły spore zainteresowanie, którego efektem były emocjonalne często komentarze o bardzo zróżnicowanym ukierunkowaniu pod względem krytyki lub zachwytu.

Instagram/m_rozenek

Jedni internauci krytykowali buty Małgorzaty twierdząc, że są straszne, inni wyrazili swój zachwyt.

A Wam jak się podobają?

O tym się mówi: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Zerknij: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany