Jak podaje "Pudelek", państwo Majdan dają upust swoim małżeńskim namiętnościom, gdy tylko mają ku temu okazję. Jakim cudem wie o tym cała Polska?

VIVAT MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Intymność cofa się, gdy dziecko pojawia się w Twoim życiu. Nawet jeśli za tym tęsknisz, przez większość czasu możesz mieć do czynienia z wymownym uśmiechem i delikatnym dotykiem na plecach. Co z dziećmi, które nie spały do ​​północy i zaspokajane były ich potrzeby, opowiadając historie, karmiąc piersią, tarzając się na łóżku, jednak nie zapomnij kochać swojego współmałżonka pośród całego chaosu. Oto wskazówki, jak wrócić do intymności z partnerem po urodzeniu dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Takie wieczory lubię ❤️ kiedy Henryś śpi, rodzice harcują😜

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Ważne jest, aby przed dziećmi wyrażać sobie wzajemną miłość i wdzięczność. Pierwsze lekcje dotyczące współczucia i dobroci pochodzą z tego, jak oboje rodzice zachowują się ze sobą. Tylko uważaj, aby nie przesadzić.

Instagram/małgorzata rozenek

Ważne jest, aby drobnymi gestami pokazywać ukochanej osobie, że wciąż kochamy, że jest atrakcyjna, a wieczorem.... Rrrrrr...

Wyświetl ten post na Instagramie.

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

To jest piękne, jednak gdy wystawiane jest na widok publiczny, nie zawsze może zachować swój niepowtarzalny urok szczególnie, gdy to nasze "Rrrrrr" komentowane jest przez setki internautów.

Malgoscia uzywa slabego retuszu do wyszczuplenia nog😂 Mhm a cóż to za harce będą😇 Dajcie może jeszcze fotkę po harcach. Żenada przez duże ż Ale, że seks wchodzi 😂😂😂❤️❤️❤️ Ale w papcioszkach po cichutku by królewicza nie obudzić 🙈

Co sądzicie o obnażaniu własnej intymności?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij tutaj: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali