Jak podaje "Plotek", 12-letnia wnuczka Grażyny Szapołowskiej Karolina Matej wzięła udział w nagraniach do "The Voice of Poland". To, czym aktorka nakłoniła wnuczkę do wzięcia udziału w programie raczej nie może napawać optymimem, gdy pomyślimy, że osoby w wieku Karoliny Matej są przyszłością naszego narodu.

Relacje z babcią lepsze, niż z mamą?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

Czy dobrze jest, gdy pomagamy komuś bezinteresownie, czy raczej powinniśmy czerpać jakieś korzyści z pomagania? Grażyna Szapołowska niestety pokazała w wywiadzie, czym kieruje się w życiu jej wnuczka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bezcenny czas z wnuczką @karolina.matej

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

Podczas wywiadu przeprowadzanego na potrzeby programu "The Voice of Poland", obie panie opowiedziały o swojej wzajemnej relacji, która według ich relacji jest bardzo bliska. Babcia i wnuczka widzą się codziennie, aktorka gotuje wnuczce, a w zamian wnuczka gra na fortepianie i śpiewa babci zakochanej w jej śpiewie.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom.

Jednak to niewiarygodne, czym aktorka nakłoniła wnuczkę do zaśpiewania w programie...

Prosiłam Karolinę: – Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną...

Gdy Karolina odmówiła, babcia zaproponowała jej za to 500 zł, co skutecznie przekonało dziewczynę. Na co zgodziłaby się za 1000 zł?


YouTube/JastrzabPost

O tym się mówi: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad