Sandra Walter znana jest szerszej publiczności z programu "Ananasy z mojej klasy". Córka Bożeny i Mariusza Walterów, podobnie jak rodzice, od lat związana jest z telewizją.

Sandra Walter z programu "Ananasy z naszej klasy". Czym teraz zajmuje się prezenterka?

"Ananasy z naszej klasy" były w latach 2000 2002 w stacji TVN. W programie Sandra Walter gościła polskie gwiazdy. Wśród wielu znakomitości pojawiły się np. Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz, Beata Kozidrak oraz ich przyjaciele, rodzina i nauczyciele z lat szkolnych. To właśnie dzięki programowi Sandra Walter zyskała popularność. Niestety po zakończonej emisji programu zniknęła z mediów. Co teraz dzieje się z prowadzącą?

- Ja odeszłam po "Ananasach", bo stwierdziłam, że albo teraz, albo to się tak będzie ciągnąć w nieskończoność. Samo prowadzenie programu nie jest zawodem. Ja zawsze zajmowałam się też pisaniem scenariuszy, produkowaniem, a oprócz tego prowadziłam. Doszłam do punktu, w którym trzeba było wybrać: albo rybki, albo akwarium. Zawsze było mi bliżej do tego akwarium, więc odeszłam, kiedy dostałam nominację do "Wiktora" po "Ananasach" i to był najlepszy moment" - zdradziła w rozmowie z portalem gazeta.pl.

Sandra Nowak po zakończeniu przygody z „Ananasami” związała się z telewizją na dłużej. Kobieta zajęła się produkcją telewizyjną. W stacji TVN pracuje do dzisiaj.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY