O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka. Jak widać Daniel nie ubolewa. Szuka pocieszenia w ramionach swojej byłej partnerki Faustyny.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Kim jest Faustyna?

Daniel Martyniuk to prawdziwy bawidamek. Mężczyzna w 2017 roku zamierzał stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety miejsce Ani, jego ówczesnej narzeczonej zajęła niejaka Faustyna Jamiołkowska z Sierpca. Daniel zostawił przyszłą pannę młodą i wdał się w romans z prawniczką. Niestety ich związek rozbiła była już żona Martyniuka – Ewelina.

Teraz kiedy małżeństwo pary przeszło już do historii, w życiu Daniela po raz kolejny zjawiła się Faustyna. Najwyraźniej krnąbrny Martyniuk ma słabość do Faustyny.

W między czasie, jak na Daniela przystało, zdarzyły się już pierwsze niesnaski z Faustyną w tle. Sytuacja szybko uległa jednak zmianie. Okazuje się, że już w sierpniu- zanim Daniel powrócił do stanu wolnego- para spotkała się. Jak zdradza źródło Daniel odwiedzał Faustynę w jej mieszkaniu. Na randkę ze śniadaniem Daniela miała ponoć zawieźć mama.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY