Smutna wiadomość obiegła media. Zmarł Tadeusz Wiśniewski. Wybitny nauczyciel akademicki politechniki Białostockiej, patriota i antykomunista. To właśnie on jest sprawcą umieszczenia na Pomniku Bohaterów Ziemi Białostockiej napisu Bóg Honor Ojczyzna.

Odszedł Tadeusz Wiśniewski. Wielka strata.

Tadeusz Waśniewski był wielkim polskim patriotom i bojownikiem antykomunistycznym. W swoim działaniu nigdy nie kierował się egoizmem. Wszystko co robił, robił z myślą o innych. Żył skromnie i zawsze poświęcał się dla dobra spraw. W jego mieszkaniu odbywały się rozmowy o losach kraju, narady a na tapet brane były sprawy antykomunistyczne.

Czy można chodzić na cmentarz? Źródło: extraswiecie.pl
Czy można chodzić na cmentarz? Źródło: extraswiecie.pl
Czy można chodzić na cmentarz? Źródło: extraswiecie.pl

Początek jego dorosłego życia nie był łatwy. Jednak udało mu się zrobić doktorat z fizyki i zostać wykładowcą Politechniki Białostockiej. Był aktywnym członkiem Solidarności. To właśnie po wprowadzeniu stanu wojennego Wiśniewskiego usunięto z uczelni. Kiedy nie mogl już być wykładowcą, zatrudnił się jako palacz w kotłowni białostockiej politechniki.

To właśnie on jest sprawcą odkomunizmowania i umieszczenia na Pomniku Bohaterów Ziemi Białostockiej napisu Bóg Honor Ojczyzna. Jego odejście jest ogromną startą. Pogrzeb Tadeusza Wiśniewskiego odbędzie się na cmentarzy w Goniądzu w sobotę (26 września) o godz. 14.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY