Magdalena Ogórek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek. Wcześniej próbowała swoich sił w polityce kandydując z ramienia SLD na prezydenta. Obecnie pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie nie raz wywołała już prawdziwą burzę.

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala

Magdalena Ogórek mimo tego, że jest osobą medialną i cały czas o tę rozpoznawalność zabiega. Teraz publicystka podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o swoim stanie zdrowia. Dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Magdalena Ogórek poinformowała o całej sytuacji za pomocą Twittera.

Magdalena Ogórek  fot Instagram
Magdalena Ogórek fot Instagram

Jak wyznała publicystka powodem jej trudnej sytuacji zdrowotnej jaki wizyty w szpitalu jest to, że w ostatnim czasie wzięła na siebie zbyt dużo obowiązków. Przepracowanie poskutkowało tym, że teraz dziennikarka TVP zmuszona jest do wzięcia wolnego po to, by odpocząć i nabrać sił.

- Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, „poodpoczywam”, jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę - z góry wdzięczna - napisała na Twitterze Magdalena Ogórek.

Na szczęście Małgorzata Ogórek znajduje się już w domu. Wystarczy kilka dni odpoczynku i publicystka z powrotem wróci do normalności. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY