Basia Kurdej-Szatan (35 l.) powitała na świecie swojego synka Henia. Wspaniałą nowiną podzielił się wczoraj mąż aktorki na swoim Instagramie.

Basia Kurdej-Szatan urodziła!

Basia planowo miała urodzić 16 września. Aktorka planowała poród naturalny.

- „No i gdzie ten nasz Hendryk. Hania (8 l.) mówi Hendryk”, więc tak musi być. Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce. Kobitki, jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu?” – pytała Basia w internecie swoich fanów w ubiegłym tygodniu.

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej-Szatan już od początków września czekała na rozwiązanie. Aktorka wyznała nawet, że jest już spakowana do szpitala. Jak się później okazało musiała jeszcze poczekać.

Obawy Basi o przedwczesnym porodzie na szczęście się nie sprawdziły. Blondynka z reklamy zdecydowała się na poród naturalny. Jak wyznała podczas porodu towarzyszył bedzie jej maż Rafał.

Rafał będzie ze mną. To bardzo ważne – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Okazuje się, że Henio nie spieszył się na ten świat. Szatanowie powitali go wczoraj 23 września.

- Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️ Basia Kurdej-Szatan, jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No, to mamy już komplet - napisał pod zdjęciem dumny tata.

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze