Rozpoczął się kolejny sezon jednego z najbardziej lubianych show TVP. Chodzi o program, który budzi ogromne emocje wśród widzów – „The Voice of Poland”. Kolejna edycja ruszyła we wrześniu, a widzowie już nie mogą doczekać się, co będzie dalej, skoro początkowe odcinki wzbudzają aż takie emocje.

Przypomnijmy – trenerzy w jedenastej edycji programu „The Voice of Poland” to Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak, a także Urszula Dudziak.

The Voice of Poland fot. SATinfo24
The Voice of Poland fot. SATinfo24

Co się działo w najnowszym odcinku „The Voice of Poland”?

„The Voice of Poland” wzbudza, jak zwykle, ogromne emocje. Tym razem widzowie byli zaskoczeni wspaniałym głosem jednej z uczestniczek.

W programie pojawiła się 18-letnia Kasia Szulc z Dzierżoniowa, która zaśpiewała "Preach" Johna Legenda. Kasia zachwyciła jurorów. Początkowo jurorzy myśleli, ze wspaniały glos osiemnastolatki należy do mężczyzny.

- Słyszałam różne komentarze: „Brzmisz jak facet”, „Byłaś facetem”. Sprawiało mi to przykrość. Zamknęłam się w sobie, na swój wokal. Było mi źle z moim głosem i przestałam śpiewać. Teraz jednak już wiem, że mój głos jest wyjątkowy - mówiła.

- Absolutnie jesteś zjawiskiem i mam nadzieję, że Polska przyjmie cię z otwartymi ramionami, bo naprawdę masz niezwykły dar - powiedział Szpak, zapraszając ja do swojej drużyny.

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze