Państwowy Inspektorat Sanitarny w Gnieźnie poszukuje pasażerów jednego z pociągów, który ostatnio przemierzał trasę Gniezno – Poznań Główny. Okazuje się, że pociągiem podróżowało osoba z koronawirusem. Ponadto zgodnie z informacjami podanymi przez sanepid, osoba ta podróżowała tą relacja przez jakiś czas.

Gnieźnieński sanepid poszukuje pasażerów linii Gniezno-Poznań Główny

PKP Intercity informuje o przypadkach koronawirusa! / railwaygazette.com
PKP Intercity informuje o przypadkach koronawirusa! / railwaygazette.com

Gnieźnieński podał informacje o tym, że w dniach od czternastego do 21 września 2020 r. pociągiem relacji Gniezno – Poznań Główny podróżował zarażony koronawirusem. Okazuje się, że osoba zarażona wsiadała do pociągu na stacji Pobiedzisk. Sanepid informuje o tym, że był to pociąg Kolei Wielkopolskich wyjeżdżający z Powiedzisk o godzinie 7 rano. Zarażony wracał także pociągiem z Poznania Głównego do Powiedzisk o godzinie 16:52.

Sanepid pilnie alarmuje o kontakt wszystkich, którzy podróżowali pociągami na tej linii. Proszę nie są o to aby zgłosić się do najbliższego sanepidu lub do lekarza pierwszego kontaktu.

Pasazerowie. Screen: info112.pl
Pasazerowie. Screen: info112.pl
Pasazerowie. Screen: info112.pl

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze