"Wiadomości" mogę pochwalić się dobrze wyposażony i nowoczesnym studiem nagraniowym. Bardzo często redakcja decyduje się na wprowadzenie nowości, które umożliwia im właśnie to nowoczesne studio. Najczęściej są to dość ciekawe materiały wizualne. Mogliśmy przekonać się o tym już kiedyś, kiedy to w wiadomościach oglądaliśmy prowadzącą relacjonującą z graficznej skoczni.

Tym razem TVP zaskoczył nas po raz kolejny. Prowadząca wiadomości relacjonowała dla Nas wprost z jesiennej scenerii. O co chodzi?

Jesienne wiadomości. TVP znów zaskakuje grafiką

Telewizja Polska
Telewizja Polska
Telewizja Polska

W maju ubiegłego roku prowadzący główne wydanie wiadomości zapewniali, że wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań pozwoli wprowadzić szereg zmian. Głównie mowa tutaj o "nowej oprawie, nowej czołówce, nowej formule". Jak się później okazało nowe technologie nie tylko urozmaiciły telewizyjne programy nagrywane studio ale także przysporzyły TVP sporo wpadek. Ostatnia, którą zapamiętaliśmy to ta ze skocznią w tle. Okazuje się, że pierwszy dzień jesieni również zapewnił TVP małą wpadkę.

Internauci nie po zostawili suchej nitki na ostatnim wydaniu wiadomości. W dzienniku pojawiło się bowiem wielkie drzewo z kolorowymi jesiennymi liśćmi, które nawet wydawało dźwięk szumu, a pod drzewem stanęła ławka. Cała sceneria miała przypominać jesienny park. Niestety wyszło komiczniej niż efektowniej.

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze