Diana poślubiła Karola i została księżną Walii w wieku zaledwie 20 lat. Miała nadzieję, że wszystko się ułoży i otrzyma szczęście, na jakie zasługiwała.

Bardzo chciała, aby małżeństwo z Karolem było szczęśliwe

Księżna Diana naprawdę chciała, żeby jej małżeństwo się udało. Pochodziła z rozwiedzionego gospodarstwa domowego, a trauma na zawsze pozostawiła blizny na jej duszy. Była zdeterminowana, by wyjść za mąż tylko raz i mieć życie, o jakim zawsze marzyła.

Niestety, kierowała się trudną drogą. W 1995 roku Diana wzięła udział w wywiadzie panoramicznym BBC z Martinem Bashirem. Mówiła o tym, jak bardzo chciała, żeby wszystko z Karolem wyszło. „Myślę, że jak w każdym małżeństwie, szczególnie gdy miałeś rozwiedzionych rodziców takich jak ja, chciałbyś jeszcze bardziej się postarać, aby to zadziałało i nie chcesz wrócić do wzorca, który widziałeś w swojej własnej rodzinie" - powiedziała księżna Diana.

Diana miała nadzieję na przyszłość i swoje życie z Karolem, które ostatecznie nie było szczęśliwe. „Bardzo chciałam, żeby to zadziałało, rozpaczliwie kochałam swojego męża i chciałam się wszystkim dzielić i pomyślałam, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem” - powiedziała Diana. Niestety prócz Camili miała inną rywalkę...

Okrutny komentarz Karola zmienił wszystko

YT

Księżna Diana i Sarah Ferguson były stale porównywane, gdy podejmowały role w rodzinie królewskiej, ale okrutny komentarz księcia Karola podkreślił, jak bardzo się różnią. Pomimo trudnego początku królewskiego życia Sarah Ferguson została szybko przyjęta do rodziny królewskiej.

YT

Jako „porządna wiejska dziewczyna” miała wiele wspólnego ze swoimi nowymi teściami, w tym pasję do zwierząt, narciarstwa i jazdy konnej. Jej pozorna łatwość w nowym życiu była całkowitym przeciwieństwem dla jej szwagierki księżnej Diany, która najwyraźniej miała problemy z przystosowaniem się. Niedługo potem ludzie zaczęli porównywać te dwie kobiety, a ostry komentarz księcia Karola podkreślił, że za moment może się stać coś złego.

Świadomy różnic między swoją żoną, a drugą połową swojego brata, księcia Andrzeja, Karol podobno pewnego dnia zapytał Dianę, dlaczego nie jest bardziej podobna do Fergie. Psycholog Jo Hemmings powiedział filmowi dokumentalnemu: „Był moment, w którym Karol powiedział Dianie:„ dlaczego nie możesz być bardziej Fergie? ”.

To zostawiło zadrę w sercu Diany, która poczuła zazdrość o kobietę, z którą została porównana.

Co sądzicie o zachowaniu Karola?

O tym się mówi: Kamil Bednarek pochwalił się swoją ukochaną. Niezwykła kobieta z Zambii

Zerknij: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna