23-letni mężczyzna miał żywego 12-centymetrowego robaka, który pozostawał w jego mózgu przez 17 lat. Został usunięty, a lekarze łączą pasożyta z jedzeniem surowego mięsa dzikich zwierząt.

Skutki spożywania surowego lub niedogotowanego mięsa bez badań

YT

Mówi się, że Chińczyk cierpiał na odrętwienia ciała, odkąd skończył sześć lat. W końcu trafił do szpitala po utracie czucia w połowie górnej części ciała. Lekarze twierdzą, że infekcja może być spowodowana spożyciem surowych żab lub węży. 23-latek wraca do zdrowia po usunięciu tasiemca z jego mózgu przez chirurgów.

YT

Według doniesień, żywy 12-centymetrowy robak został wyjęty z mózgu Chińczyka po tym, jak pasożyt pozostawał w jego ciele przez 17 lat. 23-latek powiedział, że od szóstego roku życia odczuwał drętwienie dłoni i stóp. W końcu trafił do szpitala po utracie czucia w prawej połowie górnej części ciała. Lekarze sugerowali, że infekcja pacjenta była wynikiem spożycia surowego lub na wpół ugotowanego egzotycznego mięsa, takiego jak żaby lub węże.

YT

Chen wyznał lekarzom, że 17 lat temu zaczął odczuwać drętwienie dłoni i stóp. Od czasu do czasu miał bóle głowy i nudności. Ponieważ jego rodzice zawsze mieli trudności z poruszaniem kończynami, pan Chen zignorował objawy i nigdy nie poszedł z tym do szpitala, wierząc, że są to problemy genetyczne, jak powiedział lekarz Jiangsu Television. Chińczyk ostatecznie zwrócił się o pomoc lekarską w 2015 roku, gdy stracił czucie w prawej połowie górnej części ciała.

Daily Mail

Tak się kończy spożywanie surowego lub niedogotowanego mięsa, szczególnie bez odpowiednich badań.

Co sądzicie o jedzeniu egzotycznego mięsa?

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje bardzo ważny apel. Chodzi o zdrowie i życie. Sprawa zakończy się w sądzie

Zerknij tutaj: Gdańsk: 240 tysięcy zniknęło z szkolnej kasy. Policjanci zatrzymali podejrzaną. Co się wydarzyło