Jak donosi "Super Express", Krystyna Pawłowicz zadziwiła opinię publiczą swoją reakcją na pewną fotorelację, którą można zobaczyć na mediach społecznościowych. Była posłanka skomentowała zdjęcia, które były robione Lechowi Wałęsie podczas jego pobytu w uzdrowisku w Lądku Zdroju.

To nieetyczne

Wyświetl ten post na Instagramie.

Środa... #mem#meme#memdnia#mempl#mempolska#lechwalesa#zabka

Post udostępniony przez Pokolenie Żabki (@pokoleniezabki)

Jak stwierdziła Krystyna Pawłowicz dała wyraz swojego poruszenia bogatą relacją z kuracji, jakim poddał się były prezydent Polski lech Wałęsa. Zdjęcia, relacje i komentarze wręcz zalewają media społecznościowe, co była posłanka uznała za dalece nieetyczne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Trzymajcie kciuki za post Pana Prezydenta;) #dietadrdabrowskiej #dietadabrowskiej #postdrdąbrowskiej #dieta #post #warzywa

Post udostępniony przez Alhambra**** (@alhambra_hotel)

Były prezydent Lech Wałęsa ciągle publikuje w internecie zdjęcia ze wszystkiego, co robi w uzdrowisku w Lądku Zdroju.


Facebook/Lech Wałęsa

Różne sytuacje, różne pozycje i niekoniecznie wyjściowe stroje są aktualnie codziennością Lecha Wałęsy, którą dzieli się z całą Polską dobrowolnie. Jeden z twitterowiczów podzielił się swoimi odczuciami na temat bogatej relacji z Lądka Zdroju.

Była posłanka zareagowała natychmiast komentując robienie zdjęć politykowi w tak nietypowych sytuacjach.

Niezależnie jak się ocenia L.Wałęsę,to robienie mu zdjęć w czasie trwania jego zabiegów zdrowotnych,w różnych niezręcznych sytuacjach,robionych zapewne przez obsługę,jest bardzo NIEETYCZNE... Niech mu nikt w tym już nie pomaga,mimo,że sam L.Wałęsa zatracił poczucie kompromitacji.

Zgadzacie się z panią profesor Pawłowicz?

O tym się mówi: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie

Zerknij: Michał Wiśniewski i wszystkie jego dzieci. Jak dzisiaj żyją i wyglądają