Media obiegła wczoraj wiadomość o Dniu Bez Samochodu. Fotoreporterzy tego dnia bacznie przyglądali się wszystkim znanym osobistościom, a w szczególności politykom.

Politycy świecili przykładem

Rafał Trzaskowski również nie był spuszczany z oka. Został wytopiony przez fotoreporterów "Super Expressu", jak podaje "Lelum". Byli oni ciekawi, czy prezydent Warszawy wsiądzie do samochodu, czy jednak skorzysta z transportu komunikacji miejskiej.

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-DZYs-ugur-Zuup_tak-trzaskowski-jechal-do-pracy-664x0-nocrop.jpg

Rafał Trzaskowski, jak każdego dnia wyszedł z domu i udał się do pracy. Dziennikarze podążali za nim krok w krok z Ursynowa do Urzędu Miasta.

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-ab62-XMbB-dnJW_tak-trzaskowski-jechal-do-pracy-664x0-nocrop.jpg

Jak się okazało, polityk skorzystał z komunikacji miejskiej, mimo wyłączonych kasowników biletowych, włożył do jednego z nich bilet, aby jak stwierdził dziennikarzom, sprawdzić czy aby na pewno kasownik nie działa.

YT YT

Dzień bez samochodu, czyli 22 września ustanowiony jest w celu ograniczenia emicji spalin do atmosfery. Z tej okazji miasta organizują mieszkańcom przejazd bez konieczności kasowania biletów. To spora szansa na promocję podróży za pośrednictwem komunikacji miejskiej.

Co sądzicie o takiej akcji?

O tym się mówi: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach

Zerknij: Gdańsk: 240 tysięcy zniknęło z szkolnej kasy. Policjanci zatrzymali podejrzaną. Co się wydarzyło