Artykuł z okładki z pewnego tygodnia twierdzi, że zawiera informacje o Kate Middleton ostrzegającej księcia Harry'ego przed kłamstwami Meghan Markle. To wzbudza ciekawość Gossip Cop, ponieważ tą dwójkę dzieli ocean. Ciekawość Gossip Copa, ponieważ ta dwójka dzieli od siebie ocean i kontynent. Sekretny pamiętnik ujawnia wszystko. Rzeczywisty artykuł, który obiecuje ta okładka, jest nieco inny, niż sugeruje.

Spory tabloidów o to, kto ma rację

New Idea

Mówi się, że Middleton „ma teraz podzielić się swoimi najbardziej prywatnymi przemyśleniami ze swoim szwagrem w nadziei, że nada mu to sens”. Te prywatne myśli pojawiają się w prywatnym dzienniku Middleton, który prowadzi, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej. Dziennik „jest jej formą terapii” i pomaga Middleton „odejść od konfliktu, zamiast kłócić się z Meghan lub publicznie dać upust”.

W tym prywatnym dzienniku „nic nie jest zabronione”. Napisała o swoim „zerwanym związku z Meghan” i o tym, jak czuje się złoczyńcą. Artykuł kończy się stwierdzeniem: „To byłby koszmar, gdyby to zostało zgubione lub wpadło w niepowołane ręce”.

Zdjęcie nie jest z pamiętnika "Plotkarz Copd" nie wie, czy Middleton ma dziennik pełen tajemnic państwowych, ale wiemy, że zdjęcie z dostarczonego dziennika jest fałszywe. Obok słów „dowód z pamiętnika” znajduje się zdjęcie Middleton patrzącej na księcia. W rzeczywistości jest to zdjęcie z momentu, gdy Middleton i Prince William podpisali umowę dla ofiar strzelaniny do klubu nocnego Orlando Pulse. Ten tak zwany pamiętnik jest hołdem dla ofiar masowych strzelanin, więc używanie go jako „dowodu” jest nie tylko mylące, ale także w wyjątkowo złym guście.

Z nagłówkiem „Meghan cię okłamuje!” obok zdjęcia Middleton rozmawiającej z księciem Harrym, ten tabloid chce, abyś uwierzył w jakąś wielką dramatyczną konfrontację. Sam artykuł jest dość oswojoną historią o Middleton prowadzącą dziennik, więc artykuł nie zawiera obiecanej okładki.

Co sądzicie o sztuczkach niektórych gazet?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy