Kobieta skonsultowała się z wieloma ekspertami, ale nikt nie mógł pomóc skorygować zachowania chłopca.

Jednak to jedno selfie radykalnie zmieniło sytuację. Co było na jednym zdjęciu?

„Wszyscy myśleli, że mój syn był po prostu źle wychowany”.
Keanu urodził się kapryśny i zawsze wybredny. Oto, co pamięta matka:

„Każdego ranka zaczynałam prawdziwy test: nawet samo odebranie dziecka ze szkoły wymagało dużego wysiłku. Rzucał różnymi rzeczami, krzyczał, aranżował napady złości. A co najważniejsze, takie zachowanie było nie tylko w domu, ale także w szkole. Nauczyciele narzekali na niego codziennie, a ja po prostu nie wiedziałam, co robić dalej. Wszyscy myśleli, że źle go wychowałam ”.

Lekarze zdiagnozowali u dziecka zespół deficytu uwagi (ADHD), ale nie zidentyfikowano czynnika, który doprowadził do tego zespołu.

„Znalazłam odpowiedź dzięki selfie”

Potem sama matka zaczęła szukać odpowiedzi na pytania. Jedną z przyczyn ADHD jest brak snu i wtedy kobieta natychmiast zrozumiała jedno ze swoich selfie z synem. Tam dziecko śpi w jej ramionach z otwartymi ustami. Wtedy Melody zrozumiała wszystko, jednak zwróciła się do lekarza, aby potwierdzić swoje przypuszczenia.

„Dziecko, które śpi z otwartymi ustami, nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu. Wtedy dziecko staje się kapryśne i nieznośne, ponieważ tkanka mózgowa nie otrzymuje wystarczającej ilości pożywienia podczas snu. Dziecko powinno spać z zamkniętymi ustami i oddychać przez nos ”- powiedział pediatra.

Lekarze przeprowadzili pełne badanie dróg oddechowych i stwierdzili bezdech oraz zapalenie zatok. Poza tym dzieciak przyznał, że często boli go głowa. Podczas leczenia dziecka usunięto migdałki i dopiero wtedy chłopiec poczuł się lepiej.

„Nasz Keanu stał się spokojny i posłuszny. Teraz żyjemy bez histerii i skandali, a ostatnie 8 lat wspominam jak okropny film. Mam nadzieję, że moja historia posłuży jako lekcja dla mam z tym samym problemem i pomoże go rozwiązać ”- podzieliła się Melody.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KIEDY SĄSIADKA ZDRADZIŁA MI TEN SPOSÓB, NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ. OD KIEDY SPRAWDZIŁAM JEGO SKUTECZNOŚĆ, POLECAM WSZYSTKIM. WYSTARCZY TOREBKA HERBATY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II WYSPOWIADAŁ SIĘ U NIEZWYKŁEGO KAPŁANA, ŻEBRAKA ŻYJĄCEGO NA ULICY. TO WYDARZENIE ZMIENIŁO ŻYCIE DUCHOWNEGO. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SCHOROWANEGO SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18-LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ